Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt esetleg elég...

Valakinek volt esetleg elég furcsa kora terhességi tünete? Ha volt esetleg, el mesélnétek hogy mi?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 3éves fiú büszke anyja. Nálla nem voltak tüneteim, csak 9. hét után.
2020. jan. 9. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél a 6.héttől volt, másodikkal pozitív teszt előtt is. Álmosság, legtöbb kaját romlott szagúnak érzek, émelygés, hányás
2020. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem pont az ellenkezője van. Álmatlanság🙄 fájdogál, szurkál a hasam alja,fojton puffadok és egyre éhesebb vagyok a kelleténél, meg rengeteg vizet iszok. (semmilyen panaszom nincs mielőtt megjönne a mensi) Most 12. - dikén kellene hogy megjöjjön, de remélem elmarad🤞😊
2020. jan. 9. 01:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kívántam a kávét, amit imádok. Ez nálam vagy betegséget vagy babát jelent.
2020. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Én borzasztó kanos voltam mindegyikkel. A 2 kicsinél konkrétan ez tűnt fel, emiatt teszteltem. 😄
2020. jan. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is 12.-è re Nem várom.

2020. jan. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Alexys187 válasza:
Nekem mensi naptár szerint dec. 27.-én volt ovum. Pár napja este és reggel kavarog a gyomrom, hányinger. Annyira nem görcsölök rá, ha jönnie kell jönni fog :) ha nem, akkor meg majd legközelebb. Viszont ma reggel csináltam egy sima kis papir tesztet es nagyon nagyon halvány 2.csik lett kb fél 1 percen belül. Alig látható. Ma megyek a nőgyógyászhoz is mert észleltem egy kis folyást és diszkomfort érzetet. De ezek szerint akkor már 2 dolog is van amit monshatok neki :) nem bánnám ha látna babát is
2020. jan. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
7-es 6.hétig semmit nem fog latni az orvos feleslegesen mész
2020. jan. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alexys187 válasza:
Amúgy is mennem kellett.. Mára volt időpontom. Azért csinált egy uh.t. Nem látott semmit :) majd kiderül. Annyira nem sietjük el.. Még csak 24 éves vagyok ráérek vele. De ha van annak azért persze örülni fogok:)
2020. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

4-es,majd megírod az eredményt? szurkolok 🤞😊

5—ös gratulálok ha lesz baba, de ha nem lát semmit, lehet még nagyon pici,🙂

2020. jan. 9. 10:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív lett, már megszülettek. 😊 4 lányom van, mindegyiknél ennyi “tünetem” volt.
2020. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!