Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor mutatta ki a...

Kinek mikor mutatta ki a teszt meg milyen érzékenységű teszt mutatta ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt mensi első napján a sima xepil teszt kimutatta.
2020. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 nap késésnél 10-és teszt erős pozitív volt.
2020. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 nap késés után volt halvány pozitív a tesztem.
2020. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5 nappal hamarabb, 25ös teszt 2 különböző, halvány pozi lett, vaterás 10es one step hómező volt. Az csak másnap lett halvány pozi. Korán azért teszteltem, mert egyértelmű tüneteim voltak, brutálisan émelyegtem, ami ugye soha nem volt rám jellemző, csak hosszú kocsiúton. De egészen nem várt napjáig tesztelgettem, de csak a nem várt napján lett erősebb, addig 5 napig csak extrahalvány volt minden teszt. Érdemes várni :)
2020. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. napon erős pozitív. Azt azt már sajnos nem tudom megmondani, milyen erősségű volt.
2020. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11.dpo-n 10es teszttel halvány, de egyértelműen pozitív volt :)
2020. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hanyadik dpo-n lehet már tesztelni? 😊 Bocsi az ilyne hülye kérdésekért, de nem vagyok jártas ebben.
2020. jan. 12. 18:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Ilyen*
2020. jan. 12. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:

10.dpo-n már lehet, de inkább 12. dpo. Kevés ember van akinek mensi előtt kimutatja, mégkevesebb akinek 12.dpo előtt bármi látszik. 2 nap míg vándorol a megtermékenyült petesejt, 5-10 nap mire befejeződik a beágyazódás és még két nap mire kimutatható lesz a hcg. Tehát, ha minden varázsütésre elsőre sikerül, akkor is minimum 9.nap mire lehet kimitatható hcg szint. De valljuk be ez annyira ritka jelenség, hogy már már a lehetetlent surolja :)


Szóval 2-3 nappal nem várt előtt már van értelme tesztelni, de azt is tudni kell, hogy nem várt előtt bizony gyakran lehet extra halvány pozi tesztünk, mert többször indul el valami, mint gondolnánk, csupán ilyenkor mégsem lesz minden a helyén és mensivel el is múlik, ilyenkor gyakori, hogy 1-2 napot késik, de pl nekem volt, hogy pozi tesztek és még egy nappal hamarabb meg is jött xD Szóval türelem ;)

2020. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bármelyik nap tesztelhetsz, de amíg nem késik a havid addig felesleges, mert lehet pozitívat tesztelt nem várt előtt 4 nappal aztán mégis megjön...

Én nem várt után 2 nappal teszteltem és akkor már szép pozitív volt.

2020. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!