Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje mennyiben járul...

A barátcserje mennyiben járul hozzá a terhesség segítéséhez?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasható, hogy a barátcserje "segítség" a teherbeeséshez. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2020. jan. 14. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedtem egy kúrát. Nem hogy gyerek nem lett, még a ciklust is összekuszálta.
2020. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Inkább pms-re szokták szedni. De amúgy én is hallottam, hogy a teherbeesésnél is segíthet. Nem tudom, mi ebből az igazság, nem próbáltam.
2020. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem merem szedni a baratcserjet, én a cickafark-palastfű kombot akarom most kiprobalni
2020. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Megkerdezhetem, miert nem mered szedni?

2020. jan. 14. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azért nem meren, mert nekem alapvetően nincs gondom a ciklusommal és félek, hogy összezavarja a hormonokat
2020. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak egy hónapot szedtem, de teljesen bekavart... felerősített minden tünetet. Pl a melleim hatalmasak lettek, szinte úgy bedurrantak, mint mikor szültem, émelygés, erős "mindjárt megjön" érzés már egy héttel az esedékes előtt... tutira vettem, hogy baba... persze megjött... az nagyon rosszul esett. Következő hónapban ugye már nem szedtem, semmi tünetem sem volt, de akkor lett baba. 🥰
2020. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!