Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket tervezünk és 5...

Gyermeket tervezünk és 5 napon belül kétszer is elélvezett a párom. Ha mondjuk az első alkalommal összejött a baba akkor ha ujra elélvezett bennem abból lehet baj vagy nincs semmi se?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés de nem találtam rá választ.

2020. jan. 14. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet hanem biztos hogy hülye kérdés. De tegye fel a kezét aki érti :D
2020. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülye kérdés. Nem , nem lesznek ikrek. Vagy ha mégis, nem emiatt... :D
2020. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kérdés hülye....te is az vagy! :D
2020. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Baba amúgy nem jön össze 5 nap alatt. A megtermékenyüléstől a beágyazódásig (amikor is létrejön ténylegesen a terhesség) eltelik szűk két hét. Fizikailag előtte nem vagy terhes, nem jött össze a baba, maximum össze FOG jönni.
2020. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De miért amúgy, te úgy képtelted el hogy egy hónapban egyszer szeretkeztek és majd abból lesz a baba?

Sokan agyba-főbe tolják mégis hónapokig nincs semmi.

2020. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg buta kérdés... Bocsi. Amúgy előző, mi anno amikor az első lányom fogant abban a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni, mert nagyon durván lebetegedett a férjem és 3 hétig kórházban volt. Nagyon is gyakori hogy egy alkalomból sikerül, rengetegszer fordul elő, hogy egyéjszakás kalandból terhesség lesz...
2020. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha szerinted majd terhes leszel és 9 hónapig szexeltek akkor mi lesz? Elég hülye kérdés tényleg.

Mégis mire gondolsz? Mi lenne?

Mikor terhes voltam hetente többször szexeltünk, nem értem, minek kellett volna történnie? :D Nem, nem leszel minden egyes elélvezéstől terhes és nem fog 75 gyereked születni ha erre gondolsz.

2020. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy nem lehetséges. Persze tudom, hogy erre is akad példa bőven. :) viszont akik tudatosan tervezik azok optimális esetben nem csak egyszer vannak együtt a hónapban, erre próbáltam rávilágítani.
2020. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem voltál penge biológiából...

Rövid válaszom: dehogy is lehetne baj!!!

Rövid tanácsom: olvasgassátok egy kicsit a biológia könyvet, vagy használjátok végre 'nemes célra' a telefonotokon lévő internetet...

2020. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!