Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell használni a PG/53...

Hogy kell használni a PG/53 törpe mikroszkópot? Meg kell várni míg meg száradni vagy azonnal mutatja az eredményt? Menyire megbizható?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Meg kell várni, amíg teljesen megszárad!!! Utána értékelhető csak. Én úgy szoktam, hogy vagy a fürdőszoba lámpába nézek bele, vagy egy kis lámpába. És akkor teljesen kivehető minden. És arra figyelj, hogy a reggeli eredmény a megbízható. Nekem is itt írták. Én úgy jártam, hogy amikor megvettem (egyébként kb másfél hete használom), rögtön kipróbáltam. De betartottam a szükséges előírásokat, azaz előtte több, mint 1 órát nem ettem, nem ittam. És gyönyörű páfrányokat mutatott. Már kezdtem örülni... A reggeli viszont vagy buborékot, vagy vegyesen (buborék és páfrány)mutatott. De a délutáni páfrány volt. Úgyhogy én azt nem értem, hogy miért írják rá, hogy bárhol és BÁRMIKOR használható. Majd írd meg, hogy mire jutottál. Sok sikert!!! Remélem, hogy azért tudtam valamennyire segíteni...
2008. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval elég macerás.És az LH tesztről tudtok mondani valamit?Mikor kell elkezdeni és az mit mutat?
2008. nov. 19. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem roppant egyszerű,és nem utolsó sorban hosszútávon sokkal kifizetődöbb.Én is használtam,igaz,csak egy hónapon keresztül,és még a terhességi tesztelés előtt már tudtam hogy baba van :))

Persze nem mki egyforma.Nálam bevált!!

2008. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem írni,hogy mindenképp várd meg a teljes száradást,és legyen elég mennyiség a vizsgált anyagból.
2008. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is használom több mint egy hete, eddig mindig buborékokat mutatott (mindig és csakis reggel nézem) most pedig 2 napja páfrányos. (A ciklusom 14.napján vagyok) Szóval remélem bizhatok benne! :)
2008. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kell várni mig teljesen megszárad. Én napközben végeztem, bár előtt nem ettem és ittam semmit folyamatosan kb. 3 héten keresztül páfrányokat mutatott. Már kezdtem örülni, de nem volt baba. Ezek után nem nagyon bizok már benne. De neked sok szerencsét.
2008. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!