Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-Lab teszt mennyire...

Medi-Lab teszt mennyire megbízható? Tényleg 5 percig kell vizeletben tartani?

Figyelt kérdés

Két napja késik, délelőtt teszteltem kb 3-4-ik pisiből. Halványan ott a csík. viszont sok rosszatt hallottam már erről a tesztről, sajnos itt nálunk a gyógyszertárban csak ez volt (a többi aranyáras, hihetetlen drágák.

Utólag olvastam a tájékoztatót hogy tovább kell a csíkot vizeletben tartani.


2011. okt. 18. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
5 másodpercig kell benne tartani. de az egy becsapós teszt, nekem pozit mutatott pedig nem is voltam terhes
2011. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

Itt az oldalon én is nagyon sok rosszat olvastam róla! Nekem bevált, engem nem csapott be. De ha pár nap múlva tesztelsz megint, akár ezzel a fajtával, akkor 2-szer tuti, h ez sem téved!

2011. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én személy szerint nem használtam ezt a tesztet, de túl sok jót én sem hallottam róla. Amit én inkább ajánlanék, az a Gabriell nevezetű, 7-800 Ft körül van, szerintem nem egy egetverő összeg, de ha tutira szeretnéd tudni hogy babát vársz-e, akkor én ezt ajánlom.
2011. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem bevált, kislányomat csak ez mutatta ki, semelyik másik sem(annyira korán, később persze mindegyikrő leugrott a második csík). 4 hós a lányom, ma megint teszteltem, ismét ott a második csík, majd tájékoztatlak, hogy baba-e vagy sem, de ha igen, akkor 100%-osnak mondanám a tesztet, ha nem, akkor csak 50;)
2011. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen tényleg bele kell állítani a vizeletbe lehet 5 percig arra nem emlékszem már de emlékszem hogy ezen csodálkoztam hogy várni kellett vele persze nem mindegyik medi-lab ilyen úgy tudom. De egyébként én nem szeretem mert ennek a tesztnek csak akkor lehet hinni ha tényleg erős a második csík is mert nekem is volt már álpozi így! Drukkolok hogy baba legyen.
2011. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!