Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, csinaltam két...

6 napja késik, csinaltam két tesztet, mind a kettő negatív . Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem jön meg, addig van rá esély.
2020. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, csak ha esetleg később volt peteérésed és ezáltal a beágyazódás is csúszik. Rendszeres a ciklusod?
2020. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy cisztád van, azért nem jön meg. Menj nőgyógyászhoz.
2020. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendszeres ciklus esetén kizárt, hogy terhes legyél 6 nap késéssel. Nekem 31-33 napos ciklusaim voltak, 6 nap késésnél teszteltem, mert eszembe jutott, hogy hol a mensim... a teszt csík sokkal erősebb volt, mint a kontroll.


Szóval, ha csak pár napot szokott csúszni a mensid, nem remébykednék, de ha egyik ciklusod 28 másik 34 utána 36 majd 38 aztán meg 26, akkor még simán lehet épp hosszabb ciklusod van, még reménykedni is lehetne.


Kitartás egyszer összejön a kis csodátok!

2020. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van annyi terhességi hormon, hogy attól késik már 6 napja, azt a teszt ki szokta mutatni. Nagyon ritka, hogy ne legyen ott legalább egy halvány második csík ilyenkor.
2020. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!