Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, vagy valami...

Terhes lehetek, vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanácsotokra lenne szükségem, mivel babát szeretnénk, nem rég vágtunk bele, de tudni kell hogy a ciklusom változó (28 és 31 nap közötti) így kicsit nehezebb. Szóval december elején volt meg a vérzésem utoljára, most a 34. napnál járok és a 30. napon csináltam tesztet de negatív lett, ma mintha barnáznék picit, ez rosszat jelent, meg fog jönni? Szerintetek? Lehet nem kellene reménykednem? Valaki járt már így? Jól esne egy kis tanács és hasznos válasz!... Köszönöm előre is.



2020. jan. 6. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben holnap reggel első vizeletből csinálnék mégegy tesztet. 4-5 nap alatt rengeteget növekszik a HCG szintje, a 30. napon lehet, hogy csak kevés volt még és nem mutatta ki. Viszont ha a holnapi is negatív, akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2020. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 3 nap késésnél vagy és már barnázgatsz. Negatív a teszt, én nem reménykednék. Ha nem lenne barnázás, akkor lehetne bizakodni, de azért 2-3 nappal nem várt után már egy halványka pozi teszt jellemző sikeres terhesség esetén. Teljesen jó a ciklusod, ez a pár nap csúszkálás még egészségesnek számít, érdemes ovu tesztet nézni, és akkor mindig tudod, késik e már vagy csak az ovud volt később.


Szóval sajnálom, én ezt a ciklust a helyedben teljesen elengedném. Egy tesztet még ellőhetsz, de szerintem holnapra megjön a vérzésed.


Sok sikert kívánok a továbbiakban!

2020. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás cikluszavarra utal, ami ha mindig fennáll, annak szervi vagy hormonális oka van. Negatív a teszted, és vérzel is. Még ha barna akkor is vér. Nem vagy terhes.
2020. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!