Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódási jel?...

Ez lehet beágyazódási jel? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Megszakításos módszert alkalmazunk a párommal (tudjuk, hogy ez nem védekezés, 5 éves kapcsolatról van szó, kíméljetek a kioktatástól kérlek!).

Ma egy kicsi vérfoltot vettem észre a fehérneműmön (egy kis csík kb 2 cm hosszú).

Sajnos a menstruációm nagyon rendszertelen, így ovulációra nem tudok következtetni, viszont menzesz előtt rendszerint görcsölni szokott a hasam, most viszont semmi.

Érdekelne, hogy volt-e valakinek hasonló tapasztalata, illetve, ha ez beágyazódás, akkor mire érdemes figyelni az elkövetkező napokban?



2020. jan. 17. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem, lehet csak túl mélyen és túl erősen csináltátok.. ez így egyáltálán nonszensz, semmi köze sinsc a beágyazódáshoz, az úgymond tünetmentes..
2020. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Engem jobban érdekel ha tudod,hogy rendszertelen akkor miért nem keresel fel egy endokrinológust? Így látatlanban senki nem fogja tudni megmondani terhes vagy e vagy sem. Ha tudod az okot, tudsz tenni a rendszertelen menzesz ellen, könnyebben fogsz teherbe esni. Szerintem így nagy valószínűséggel alig vagy egyáltalán nincs pé-d.
2020. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Járok endokrinológushoz, aki kalóriadús, egészséges étrendet javasolt, mivel meglátása szerint alultáplált vagyok. remélem legközelebb sikerül pozitívabban hozzáállnod másokhoz . puszillak!

2020. jan. 17. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Nincs olyan, hogy beágyazódás jele. Nincs neki jele.
2020. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

😂 Semmi bunkót nem írtam. Ha neked ez jött le 🤷‍♀️ Mivel nekem is rendszertelen volt ezért javasoltam.

Alultáplált vagy ergo pé-d nagy valószínűséggel nincs.

Pcos+ir anyuka 😚

2020. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elolvastam még egyszer amit írtál és tényleg full túlreagáltam, bocsánat , nem tudom mi van ma:D
2020. jan. 17. 21:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Ami mindenkinel kivetel nelkul van, mensi elott vagy/es amikor meg kell jonnie vagy /es mar kesesnel az a menstruacios gorcs kinel jobban, kinel kevesbe a beagyazodas miatt. Ez altalanos. Ezen kivul semmi mas nem standard.
2020. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, téves az állításod, soha életemben nem görcsölt a hasam sem akkor amikor megkellett volna jönnie, sem akkor mikor megjött, sőt még akkor sem mikor teherbeestem. Vissza a kérdéshez : a beágyazódásnak nincs jele, bár van aki állítja, hogy van, de legtöbb esetben nincs.
2020. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg egyáltalán nem beágyazódás, ugyanis annak NINCS jele. Voltam mar terhes, és az esedékes menzesz előtt sűrűbb, tejszerű folyás jelentkezett, máskor meg (amikor nem voltam terhes) rendszerint van menzeszt megelőzően, vagy azt követően halvány rózsaszínes pecsételés.


De ilyen rendszertelen ciklussal, amit ráadásul alultápláltság is fokoz, aligha teherbe tudsz esni (hiszen minden kétséget kizáróan a peteérésed sem a megfelelő, ha van egyáltalán...).

2020. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azt szeretném hozzátenni, hogy az orvos által alultápláltságként címkézett helyzet nem olyan drasztikus (sőt szerintem normális) 172 cm vagyok és 54 kg, mindig is vékony voltam. Azóta sem jött meg, nem érzek görcsölést és pecsételés sem
2020. jan. 20. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!