Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet-e a barátnőm?

Terhes lehet-e a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az első szexem volt, és óvszer nélkül próbálkoztunk, és belé élveztem, mindjárt elsültem. Nem ment sok cucc beléje, de belé ment. Óvszerrel nem sikerült, ezért megpróbáltuk óvszer nélkül. Szed fogamzásgátlót az végett, mert későn jön meg neki a mensije, és szed maitalon fogamzásgátló tablettát. Szedi mindennap. Ma kellett volna megjönnie a menstruációnak, de nem jött meg, állítólag holnap megjön, meglássuk. Ha holnap se nem jön meg, akkor esélyes, hogy terhes marad?


2020. jan. 18. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted mire való a fogamzásgátló tabletta? Úgy őszintén... Menstruáció egyébként nincs ilyen esetben. Max megvonásos vérzés...
2020. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szexelés helyett inkább tanuljatok még.
2020. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tanuljatok. Nem neked való a szex
2020. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy hogy nem tudsz írni???
2020. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Te jó ég, hát ez nagyon gáz, hogy ennyire nem vagytok tisztában alapdolgokkal, pl. hogy mire való a fogamzásgátló.

A lánynak is első szex volt? Mert olyankor teljesen normális, hogy késve jön meg, és sokkal jobban fájhat is. Emlékszem, én különórán voltam, amikor mejött az első szex után, haza kellett kéredzkednem. Összegörnyedve másztam haza, többször is le kellett ülnöm, annyira fájt. És jó pár napot késett is.

2020. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor terhes maradhat?
2020. jan. 18. 20:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szedi a fogamzásgátlót, akkor nem lehet terhes.
2020. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy terhes maradhat?!
2020. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1 órával később vette be múltkor de a dolog 1 héttel történt, és utánna 3 napra cca vette be később a tablettát. Holnap kell neki megjönni.
2020. jan. 18. 23:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Most akkor fogamzásgátlót szed, vagy esemény utáni kellett neki? Vagy nem szedi rendesen? Most ezt nem értem.
2020. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!