Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete folyamatosan rosszul...

Egy hete folyamatosan rosszul vagyok és nem érzem jól magam, és a párommal megszakításos módszerrel szeretkezünk. Nem tudom eldönteni, terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek!:(lehetek terhes????lehet csak be magyarázom magamnak de fogalma sincs lehet h az idegtől....nem tudoom
2008. nov. 19. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy lehetsz így is terhes. Hány éves vagy??
2008. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, elég kevés az infó. Ebből senki nem fog neked okosat mondani. A megszakításos módszer eleve nem túl biztonságos. Az esélye megvan, hiszen ugye az előváladék is tartalmazhat spermiumot...

Mikor kellene megjönnie? Késett egyáltalán? Mit értesz rosszulléten? Miért nem tesztelsz?

2008. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát hányinger szédülés és kéthete késik é teszt meg mindig semleges nem értem mi van 18 vagyok am
2008. nov. 19. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Semleges a teszt??? Negatívra gondoltál? Ha igen, akkor nem hiszem, hogy baba, mert ilyenkor már elég erős lenne az a két csík. (Ha szabályos a ciklusod). Számtalan egyéb okból késhet (esetedben a stresszre gondolnék).Persze ez az én véleményem, de ha bizonyosságot akarsz, akkor menj el dokihoz, ő biztosat tud mondani.

Egyébként mikor csináltad a tesztet? És melyik napszakban?

2008. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszer teszteltél? Mikor? Mert lehet, hogy az még korai volt. Csinálj holnap reggel egy tesztet, első vizeletből, gyorsan szaladj el a patikába ha nincs teszted otthon. Ha nem birod ki pisi nálkül akkor reggel valamibe pisilj tedd félre és abból tesztelj! Akár negatív, akár pozitív mindenképp menj el orvoshoz.

2008. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! nem biztos hogy kimutatná neki. Nekem is csak 14hetesen mutatta ki először. Jó,tudom ez ritkaság,de mi van ha neki is ilyen alacsony a hCG hormon szintje??

Menj dokihoz! Az a tuti!

2008. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszteltél? Vagy voltál orvosnál? Mi újság?? Remélem minden rendben van és úgy van, ahogy te szeretnéd!

2008. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!