Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden alkalommal megszakit...

Ha minden alkalommal megszakitásos módon szeretkezünk a párommal, mekkora a valószinüsége h teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát úgy 50 %. Vagy igen vagy nem. Azért van rá esély bőven.
2008. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kolleganőm kislánya 9 éves. Tehát nem túl biztonságos a módszer.
2008. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 60% lehet. Egyáltalán nem biztonságos a módszer.
2008. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Örülnénk ha teherbe esnék csak kiváncsi vagyok h mennyi az esélye.
2008. júl. 16. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:

De akkor minek szakitjatok meg?

Azert a srac tudjon rola, h babat tervezel!!

2008. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze a völegényem is szeretne babát,csak még nem jó az idözités ,de ha közbe jönne nem bánnám meg.
2008. júl. 16. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi mindig igy "védekeztünk".Aztán egyszer elment bennem és most 24.hetes a babó a pocimban:)
2008. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barati parnak most lett egy eves a megszakitasos vedekezesbol fogant kisfia.
2008. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb. 50 %. Ha nem jó az időzítés miért gondolkodtok rajta. Nem sajnálod a párod? Szerintem ez a legkegyetlenebb védekezési módszer a férfiakkal szemben.
2008. júl. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is így védekeztünk évekig, mégsem lettem terhes. Most élesben dolgozunk a babán a férjemmel mégsem sikerül. Van rá esély teherbe esni, de ezt csak azért mondtam el, hogy legyen egy ellenpélda is. Nálunk az akkor még vőlegényem akart így védekezni, számára ez nem okozott problémát. Persze elmondása alapján sokkal jobb neki az, hogy most már végigcsinálhatja. Mi is örültünk volna egy babának, ha "besikerült volna", de a fősuli miatt jobbnak láttuk így. Sok sikert.
2008. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!