Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhesseg vagy esetleg mas...

Ez terhesseg vagy esetleg mas lehetett? Tegnap ejjel szeretkeztunk a ferjemmel es rettenetes nagy nyilalast ereztem a hasam aljan a bal oldalon!

Figyelt kérdés
utanna is faj nagyon alul,a mellbimbom is erzekeny!
2008. nov. 19. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos ,nem tudom mennyire vagy olvasott,de a terhesség nem másnap vagy aznap érzendő!!!Valószínűleg egy rossz mozdulat okozta a fájdalmat,mert normál esetben ezt nem érzed.A mellbimbó fájdalma sem törvényszerű.Sőt,nekem nem is fájt.szerintem nézz utána terhesség tüneteinek,mielőtt id e írsz és ezt nem rossz indulatból mondom.4hós baba mamája
2008. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de ez nem ugy történik, hogy ahogy esik ugy puffan! Ha a megrepedt petesejt megtermékenyül, be is kell ágyazódni, ami 7-10 nap, és onnantól kezdve várni a menzi napjáig, és lehet tesztelni, de ekkor már vannak tünetek is! Apró szokatlan jelek! Ez nem terhesség jele volt amit te éreztél, esetleg fájdalmas sex! Mellbimbó fájhat msától is!
2008. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az elos valasz ironak uzenem : ha terhes is vagyok nem a tegnap esti szeretkezesbol lettem az ennyire hulyenek nem kellene nezni!!! te meg gondolom nagyon okos vagy:S
2008. nov. 19. 20:54
 4/8 A kérdező kommentje:

atyaurisrten!!! lehet en irtam a kerdest roszul! de nem mert elolvastam megint:)

EN NEM AZT IRTAM HOGY TEGNAP EJJEL A SZERETKEZES KOZBEN FOGANHATOTT MEG A BABA AZERT EREZTEM FAJDALMAT ?? HANEM HOGY TERHESEG LEHET E MERT UJRA IROM MEEERTT, TEGNAP EREZTEM SZURO FAJDALMAT A HASAM ALJAN MIKOR SZERETKEZTEM A FERJEMMEL MIVEL A LANYOMMAL EZ TORTENT!!1

NAGY OKOSOK:))

2008. nov. 19. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
cysta esetén van ilyen.ha megfogan a baba akkor mégbeis kellene ágyazodnia ami 1 hét a megterm,ékenyüléstől. ez még korai lenne szerintem cysta
2008. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na jolvan!

kosz

2008. nov. 20. 06:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 hónapja volt pont ilyen érzésem. Egy este szeretkezés közben annyira belém nyílalt a fájdalom, hogy bekönnyeztem. Pedig semmi durvaság nem volt. Mondjuk nekem a jobb oldalamba.

Abban a hónapban pozítiv volt a tesztem. Nem tudom biztosan, tényleg nem akarok hülyeséget írni, de szerintem akkor volt tüszőrepedésem. Mindenesetre én annak tudom be, és az aznapi

aktustól számítva a 14. napon teszteltem, és 2 csík volt rajta...:)

Sajnos a baba nem tudott megtapadni, és elment. :(

Ha valahol a ciklus közepén vagy, akkor szerintem van esély, hogy veled is ez történt.

Persze, ez az ÉN vélemyényem, ne vedd szentírásnak, de drukkolok neked!

2008. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na pont errol beszelek en is mert a lanyommal mikor terhes lettem ugyan ez tortent velem szeretkezes kozben! es nagyon sajnalom a babadat:(
2008. nov. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!