Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A baratommal...

Lehetek terhes? A baratommal hetfon szeretkeztunk folytatas lent.

Figyelt kérdés
A 2 percig volt bennem utana kivettuk(semmi elovaladek nem volt) es ovszerrel folytattuk,De akkor is csak 5 percet ha bent volt nem ment el bennem.Az az egy a problema hogy a menstruaciom nagyon rendszertelen van mikor 2-3 honap is kimarad)es ezert nem tudom hogy mikor van a peteresem de most a menstruaciom utan 11 nappal tortent a dolog.Elre is nagyon koszonom a valaszokat.
2011. júl. 16. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon tudtok dugni...
2011. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miert ?
2011. júl. 16. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
azt,hogy semmi előváladék nem volt,azt nem tudhatod!amúgy én azt mondom,hogy nem vagy terhes.
2011. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom szepen a gyors valaszt.
2011. júl. 16. 17:20
 5/9 A kérdező kommentje:
menyi az esely ra ?
2011. júl. 16. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor mindig van esély a terhességre is. Nem tudhatod, volt e előváladék. Nem nagy a valószínűség, hogy pont most lenne peteérésed, így az esély is elég kicsi, hogy terhes lettél. Ilyenkor azért jobb egy esemény utáni tait bekapni, mint a legyet. :)

Szerintem nincs okod a parára, de legközelebb azért jobban vigyázzatok! Nem csak a terhesség miatt fontos az óvszer, hanem mindenféle nyavaja elkerülése miatt is. Hány éves vagy egyébként? Lehet, nem ártana egy nődokit felkeresned, hogy a ciklusod belőjje.

2011. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok es nagyon koszi a valaszt nogyokihoz vhogy elegge felek elmenni nem tudom h miert mar szoltam edesanyamnak is es mondta h ha ugy gondolom h felkeszultem h elmegyek dokihoz elkiser csak ahogy meg kell 1 kis erot gyujtsek es meg egszer koszi szepen a valaszt
2011. júl. 16. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt palim, akinek csak akkor jött ki bármi, amikor elment, és volt olyan is, akinek a merevedéstől kezdve volt előváladék...

Szóval ha majdnem biztos abban a pasid, hogy nem volt semmi előcucc, akkor sztem ne izgulj. De egy nődokit beiktatnék....És ne félj tőle!....Nem fogsz tudni neki újat mondani....:)

2011. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen :)es meglesz a nodoki is
2011. júl. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!