Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Parommal babat szeretnenk es...

Parommal babat szeretnenk es mar tobb kerdest irtam ide es mas oldalakra, valaki tud olyan embert akivel ilyen temaban irhatok? Kisse elkeseredett vagyok

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnel?Itt mind azert vagyuk mert babat szeretnenk.Szerintem itt jo helyen jarsz!Privat beszelgetesre gondolsz? vagy szakemberrel szeretnel beszelgetni?Vagy csak egyszeruen besokaltal?!mindenkivel megesik egy igy ido utan,de aztan kezdodik egy uj honap ujabb lehetoseggel es tovabb kell csinalni!megeri mert elobb utobb sikerulni fog!es tudjuk jol hogy megeri minden faradsag.
2010. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha orvosnak szeretnél írni, ajánlom az általam belinkelt oldalt, egyszerű, anonim és gyorsan válaszolnak kb. egy nap. Ha privát embert szeretnél és nem dokira gondoltál nekem nyugodtan írhatsz válaszolok! Írhatsz privit is csak ne keseregj!

[link]

2010. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is irhatsz privire is.Mi is hasonló helyzetben vagyunk nem akar összejönni.
2010. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ti mióta próbálkoztok? Az előző választ én írtam. Sokszor elkeseredek én is de jó ez az oldal hogy segíthetünk egymásnak!

Kedves kérdező! Ti mióta próbálkoztok???

2010. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!