Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kistesót szeretnénk Pénteken...

Kistesót szeretnénk Pénteken azaz 24-én kellene meg jöjjön de remélem nem fog. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

A peteérés hetén azaz 5-től védekezés nélkül voltunk együtt a férjemmel s azóta is védekezés nélkül megy. Ez idő alatt ittam cickafarok&Kamilla&körömvirág tea kombót.

A nyáron abbahagyva a gyógyszert ciklus naptárt vezettem.

Az utolsó két menstruációm 23 és 22 napis volt. 10 én volt peteéresem. Utanna való héten éreztem alhasi görcsöket de nem tartott sokáig.

Ma olyan fehér gyenge folyásom volt. Pénteken lenne a menstruációm napja. Ugyebár nekem mindig 2-3 nappal hamarabb jött mind ahogy a naptár jelezte igy van egy pici apró remény?

Tesztelni még nem akartam, gondoltam még várom a pénteket.



2020. jan. 21. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez alapján bármi lehet. Ha addig nem jön meg, hétfőn tesztelj. Türelem.
2020. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Rendben!
2020. jan. 21. 21:19
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem jön meg akkor hétfőn tesztelj vagy akár a nemvárt napján is tesztelhetsz de az nem tuti még annyira (ha negatív).


Simán összejöhetett a dolog ennyi idő alatt..

Viszont ha netalán nem és negatív a teszt akkor azt javaslom ne számolj naptárat,tojd le mikor van peteérésed,ne görcsölj rá ennyire. Egyszerűen érezzétek jól magatokat amikor nektek jó és ne akkor amikor az a nap van. Minnél jobban erőlteted annál nehezebb. Szabadulj fel,ne gondolj rá, nekünk így jött össze. Amíg számolgattam mikor lesz jó a végén mindig koppantam.

Szorítok hogy sikerüljön.🤞

2020. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia,


Eddig teljesen jól hangzik. Nagyon szurkolok.

Én is 24 ér-e nem várom. Mi is kistesot szeretnénk :)


Majd írd meg mi lett mikor tesztelsz!

2020. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató szavakat, ma reggel azt hittem az lettem, mert kicsit nedvességet éreztem oda lent de nem.

Annyira nem vagyok a türelemről hires, de muszáj csillapodjak kocsit :D


Hat drukkolok Kedves utolsó neked is, és kívánom össze jöjjön.

2020. jan. 22. 06:17
 6/22 A kérdező kommentje:
Kicsit*
2020. jan. 22. 06:18
 7/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakoznak ha nem gond😊 kedves kérdező szurkolok. Én hétfőre nem vártam. Azóta semmi. 4.honapja próbálkozunk 2. Hónapja szedem a méhpempőt ill a virágport. Hasi fájdalom kb 2hete van a mellém iszonyatosan feszült azóta. De ma reggelre elmúlt. Tegnap óta vizes jellegű folyasom van. Hétfőn teszteltem de nagativ. Attól tartok hogy a pempő kavart be. Amit sajnálok mert 8 éve szültem és azóta pontos ciklusom volt 25 26 napos mintha gyogyert szedtem volna tényleg pontos. A 8 év alatt egyszer sem gondoltam hogy terhes lennék... Kivéve most... Nem tudom remenykedhetek e még? Pénteken tesztelek újra ha addig nincs változás
2020. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok,

Kedves utolsó az esélyed azért megvan hisz késik. Nem értek a mehpempo dologhoz de szurkolok! Jelezd te is mi lett.


Kedves kérdező

Teljesen megértelek a turelemmel kapcsolatban :D

Amúgy neked mennyi idős a gyereked aki van? Nekem áprilisba lesz 2 éves.

2020. jan. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a péntekhez...igaz nekem is hétfő lenne a nemvárt napja de bízom benne hogy mutatni fog valamit a teszt🙂
2020. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8#

Nekem 4 éves kisfiam van.

Én úgy gondoltam hogy mivel péntekre van a nem várt nap, péntek reggel csinálok korai vizeletől egy tesztet,vagy holnap reggel. Ugye több helyen olvastam hogy a várt mesi előtt 1,2 nappal lehet ki mutathatja?! Szerintetek?

2020. jan. 22. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!