Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok. Pénteken...

Lombikos vagyok. Pénteken volt a beültetés.2 embriót kaptunk vissza. Ma elkezdtem barnázni, és kicsit mintha görcsölne a hasam. Még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 14:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
megkérdeszhetem hány naposakat kaptál vissza?
2012. febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 naposak voltak a beültetéskor.
2012. febr. 29. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
ez lehet beágyazódás jele is.(7-12nap között szokott jelentkezni).Szerintem ne add fel!Ha elmúlik akkor és nem erősödik akkor ez lehet jó jel is!!
2012. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz. Nekem is volt beültetésem ráadásul fagyasztott embrióból és nekem is görcsölt a hasam mondjuk barnázni nem barnáztam de most 3 éves lesz a kislányom:) ha nem lesz belőle vérzés és elmúlik akkor reménykedhetsz én nagyon drukkolok.
2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint még reménykedhetek. :-)
2012. febr. 29. 18:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ebben a kérdésben érdemlegeset,mert nem volt még ilyen tapasztalatom,de azt hiszem ,hogy az esélye még megvan a sikernek. Én is beágyazódásra gondolok...:) Mi is a harmadik programban vagyunk . Szurkolok neked!!!
2012. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sumergo ***** válasza:
Mensinek korai szerintem, úgyhogy beágyazódás lesz! Sok sikert!!!
2012. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? elmúlt a barnázás, görcsölés? Nekem hétfőn volt a beültetés, 3 naposan kaptam vissza 2 manócskát, és tegnap este görcsöltem,és volt pár csepp barnázás, előtte, s azóta se semmi. Mensihez még túl korai lenne, hisz 15.nap volt a leszívás, ciklus 18.napján a beültetés, és tegnap a 22.napon jártam. Picit letörtem mint a bimbi füle, mert nekem ez már a 8.stimum volt, 2x sikerült már...1x méhenkívüli lettem, 1x elveszítettük a picit. Próbálok pozitív maradni, de most elég nehéz, jár az agyam...drukkolok Neked! írj majd , hogy alakultok, nekem 10-én lesz eredményhirdetés.
2012. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült. Elkezdődött a menstruáció.

Talán legközelebb.

Neked nagyon szurkolok! :) Remélem, most szerencséd lesz.

2012. márc. 4. 12:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Nálam azóta nincs barnázás, de a görcsök is enyhültek, sőt elmúltak...nem sok jót jósolok magamnak,de a remény hal meg utoljára.
2012. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!