Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Eddig 2 napot késik a menstruációm és a hónap közben volt pecsételő vérzésem, amit terhességi jelnek olvastam. Valakinek volt már hasonló gondja, esetleg késhet a stressztől?

2020. jan. 22. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Késhet a stressztől és terhes is lehetsz.
2020. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem írd le pontosan, hogy mit csináltatok.

Nem egy perverz majom vagyok, csak sokszor van itt olyan, aki olyasmi miatt aggódik, hogy: " a kádban szeretkeztünk és a párom a végén a vízbe élvezett, lehetek-e terhes". Szóval a tisztánlátás érdekében fontos ismerni az előzményeket. Egyébként, ha nem szedsz gyógyszert, márpedig ha aggódsz, akkor nem szedsz. Akkor lehet, hogy a hormonrendszered ingadozik és azért volt a pecsételő vérzés. A lánytesómnak is volt, hogy egy hónapban kétszer megjött neki, és utána volt, hogy három hónapig nem. Ja és akkor még nem élt szexuális életet, szóval az előzmény ismerete sokat segítene jelenesetben.

2020. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Többször is lefeküdtünk megszakításos módszerrel egymás után. Ezért félek, hogy esetleg az előváladék miatt talán...
2020. jan. 22. 10:25
 4/8 anonim válasza:

Az előváladék miatt igen, előfordulhat, de nyugtával számlázzuk a napot. A páromnak volt, hogy 5 napot késett.

S akkor még nem szedett gyógyszert, szóval gondolhatod...paráztunk rendesen.

Ha oda figyeltetek, akkor talán nem. De várj még 3 napot.

Mást nem akkor terhességi teszt. De remélem megjön és nem lesz gond! Csak ne stresszelj, mert az tényleg késlelteti !

2020. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes mivel nem védekeztek. A stressztől is késhet. 50-50
2020. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ciklusod hányadik napján voltatok együtt megszakítással? Egyébként élvezés után simán maradhatott élő sperma a hímvesszőn, szóval a következő aktusnál az előváladékkal van esély rá, hogy került beléd. Plusz egy tinifiúnak nem biztos, hogy annyira nagy a rutinja, hogy biztosan időben kiveszi.

Mivel már késdik a menstruációd, csinálj egy tesztet, reggel, első vizeletből (kb. 400 forint a DM-ben).

2020. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Délután csináltam és negatív lett. Így is kimutathatja?
2020. jan. 22. 18:49
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy késik a stresztől, de lehet hogy terhes vagy... Nem akarok undok lenni de, ha már nem akarsz teherbe esni akkor miért nem védekezdtetek?
2020. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!