Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve vagyunk házasok, most...

1 éve vagyunk házasok, most pedig teherbe estem. Júliusban kezdtük volna a babaprojektet. Szerintetek hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzetünk nem túl jó, van már egy kislány a családban (ő a férjem 12 éves lánya, de az anyjával él túlnyomó részt, de az apuja fizeti a sulit), de csak egy szobás a lakás (plusz egy nagyon pici gardrob szoba, ahol van a kislány ágya). Így, hogy fél évvel a tervek előtt jött a baba félek hogy a férjem nem fogja örömmel fogadni. Meg akarom lepni valahogy ezzel, valamilyen megható formában. NEM fogom elvetetni mivel nemsokára úgyis terveztünk babát, hiszen várható egy nagyobb összeg, ami be fog jönni az üzletünkből májusban, illetve egyik telkünket is eladjuk. Szerintetek hogyan mondjam el neki? vonjam be ebbe a kislányt?

2020. jan. 22. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha kétséges az öröme, akkor én nem cukiskodnèk itt semmilyen formában.
2020. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Biztos ő is tervezte, ha már nem védekezett.
2020. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez nektek házasság? Mint az oviban, komolyan!

Még hogy a gyereket bevonni!

Nyisd ki a szádat és kész.

2020. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Azert fel ev plusz minusz nem olyan nagy ido, ugy ertem, az hogy most siekrult vagy fel ev mulva, szerintem nagyjabol mindegy. A baba szuleteseig igy is penzhez juttok (remeljuk nem jon kozbe semmi).


A kislanyt en nem vonnam bele, neki kozosen a ferjemmel egyutt mondanank el.


A ferjednek meg tenyleg neakarj mindenfele meghato dolgot kitalalni, mert aztan lehet megse lesz meghatva, neked meg csalodas lesz. Bar, mint mondtak, mivel nem vedekezett, nyilvan nem lesz akkora meglepetes, hogy sikerult. Inkabb egy nyugodt pillanatban mond el, hogy dragam, ugy nez ki kisbabat varunk, pozitivat teszteltem, aztan vard mit reagal.

2020. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha most nem jó az anyagi helyzetetek, akkor a félévvel későbbi projektindítás mennyivel lett volna kedvezőbb?


Ha nem védekeztetek, akkora meglepetés nem lehet.


Ne készülj semmivel, a gyereket se vondd be, csak mondd el neki.

2020. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem vedekeztek akkor nem lesz meglepve gondolom
2020. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom azért estél teherbe, mert nem védekeztetek rendesen. Ha ez így van, akkor nyilván a párod is tudja (ha nem totálisan idióta), hogy bizony szar védekezés mellett besikerülhet a gyerek. Én egyszerűen megmondanám neki, hogy amit alkalmaztunk kevés volt és terhes vagyok, ennyi.

Ha úgy gondolod, hogy nem lenne felhőtlen az öröme, akkor nem kell kiscipőkkel meg ilyen baromságokkal cukiskodni, mert csak szarul sül el.

2020. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell nyála s meglepned pláne nem kell a gyereket bele vonni.

Pisti, terhes vagyok, ez pont elég.

2020. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk Ja. Ha nem védekeztek rendesen és előbb jön a gyerek, azon nem kene meglepődnie. En annyit mondanék neki, hogy Béla, terhes vagyok. De en nem vagyok híve ezeknek a bejelentosdi cuki dolgoknak. Normál esetben a gyerek érkezése egy közös felelős döntés, nem ajándék meg meglepi.
2020. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem fog nyilván hátast dobni, hisz nem védekeztetek gondolom annyira.

A gyereket nem vonnám be, majd megtudja később.

2020. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!