Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdjük a babaprojektet...

Most kezdjük a babaprojektet a férjemmel, de már most rágörcsöltem! Van itt olyan, aki úgy esett teherbe, hogy rágörcsölt vagy muszáj elengedni a témát?

Figyelt kérdés

#babaprojekt #rágölcsölés
2017. nov. 23. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit értesz ezalatt pontosan?
2017. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Elárulom a titkot: nem rágörcsölni kell, hanem dugni.
2017. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok annak, aki lepontozott. Gondolom ti klónoztatjátok magatokat. Már arra is rá kell görcsölni? Mik vannak!
2017. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
A spermiumok nem tudjak, hogy Te most ragorcsoltel-e vagy sem ;)
2017. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom ez ràgörcsölésnek szàmít vagy nem,de mikor mi babàt szerettük volna elmentem uh-ra,ahol làtott peteérést a dokim,ràkszűrésre,vérvételre,besaccoltam az ovumat,és akkor voltunk együtt,amikor kellett.3 terhességből kettő az első,egy a màsodik hónapban jött össze.
2017. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Tök mindegy, hogy rágörcsölsz-e, gondolj bele hány nő nem akart megfoganni évezredek alatt, pl. háborúkban, mégis összejött.
2017. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Valóban nehezítheti a teherbeesést.

Nekem bejött a dolog, mármint az, hogy abban a hónapban sikerült, mikor teljesen el tudtam engedni a témát, nyaraltunk ezerrel, ellazultam, teljesen egymásra voltunk hangolódva a párommal. 4 év után sikerült, magam is alig hittem.

2017. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Hasonló a történetünk, mint az utolsó válaszolónak, csak nekünk 5 és fél év kellett hozzá. Teljesen elengedtük a témát, évfordulónk volt, és már hárman jöttünk haza az utazásról. :)
2017. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi ertelme.ragoecsolni, hogyha ez az elso.honap??? En ezz nem ertem
2017. nov. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Hogy görcsöltèl rá, ha mèg nem is próbálkoztok??? Mièrt olyan fontos, hogy rögtön az első hónapban te már terhes legyèl?? Hajt a tatàr, vagy ez valami új teljesítmênykènyszer??
2017. nov. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!