Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztcsík?

Miért nem erősödik a tesztcsík?

Figyelt kérdés

28 napos ciklusok

29.napon one step 10es

30. napon one step 10es

31.napon pepino 10es


Mind ugyan olyan. Nem kellene erősödnie?


[link]


Vagy ezek a tesztek ennyit tudnak? Nagyon az elején vagyok? Lesz erősebb?


2020. jan. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik naprol a masikra nem lesz erosebb. A HCG ket naponta duplazodik. Csinalj egyet ket nap mulva es hasonlitad ossze az elsovel. Akkor mar erosodnie kellene de ez nem torvenyszeru. Nekem elso terhessegnel nem erosodott, majd kiderult, hogy csak petezsak van. A masodik terhessegnel ket naponta erosodott akkor lett is baba. Szurkolok!
2020. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Én egyetlen terhességi tesztet csináltam, mivel pozitív lett, nem teszteltem tovább, bejelentkeztem a nőgyógyászhoz. Ezek a tesztek nem a terhesség minőségét mutatják, csak jelzik, hogy van hcg a szervezetben.
2020. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az one step sajnos ilyen,vegyél rendes tesztet
2020. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!