Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerult a baba szerintetek?

Sikerult a baba szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma kellene meg jonnie a parommal elso probalkozasunk pete eres elott eggyutt voltunk es pete eres utan is nem erzek semilyen menstruaciora utalo tunetet sem mint ahogy altalaban szoktam szerintetek ossze jott a baba nagyon szeretnem valaszoljatok legyszi!

2020. jan. 23. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérlek, ne te nyelvtanozz majd vele! 😕
2020. jan. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem látunk a méhedbe. Egy terhességi tesztre és egy helyesírási szótárra lesz szükséged.
2020. jan. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
hát tesztelj...
2020. jan. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Miért hiszed te, meg a hozzád hasonló tudatlanok azt, hogy egy gyerekhez annyi kell, hogy telelőjjenek peteérés idején?

Ovun túl nagyon sok mindennek adottnak kell lenni, és így is se sok az esély százalékban a fogantatásra.

2020. jan. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudjuk? Csinálj tesztet
2020. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Még ha ovuláció szempontjából megfelelő időpontban is voltatok együtt védekezés nélkül (és itt most a ,,kicsit betette utána" nem számít), akkor is kb. 15-20% az esély a teherbeesésre. Bírom, amikor feltesznek ilyen kérdéseket. Ez nem az EzoTv!

Ha mára nem várod, már simán tesztelhetsz, csak mondom!

2020. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Vagy igen, vagy nem. Ezt senki nem tudhatja.
2020. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok! 🙂

Jött egy kis rózsaszines vérzés ugyhogy szerintem ez menszi😕

Örültem volna ha össze jön és nem kritikákat vártam!

2020. jan. 23. 09:25
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

8

Mire számítottál? Nem vagyunk jósok.

2020. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te analfa béta 8.-dik!

Először is ez csak egy egyszerű kérdés volt,úgy hiszem itt azért vagyunk ha valamiben tanácstalanok vagyunk vagy segítsünk a másiknak! Kérdezünk válaszolunk.🙂

Másodszor ha nincs valami értelmes válaszod feleslegesen ne pazarolj el az életedbol 10mp arra hogy kritizálj vagy le szold egy embert csak azért mert valamiben még nem elég jártas és szeretné tisztábban látni a dolgokat!

Harmadszor pedig nem az ilyen analfa béta élettelen embereknek szántam a kérdést mint te vagy aki olyan szerencsés hogy van ideje arra mások gondját kritizálni,gúnyolni! Fordítsd ezt az idődet inkább hasznosabb dologra.

Azért köszönöm hogy válaszoltál és rá néztél a kérdésemre!🙂

2020. jan. 24. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!