Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerult a baba azutan,...

Kinek sikerult a baba azutan, hogy feladtatok? Mennyi ido utan, es hogy volt?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Elengedtem a dolgot és következő hónapban terhes lettem 😂
2018. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ideje vartatok babara?
2018. jún. 8. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mindenhol azt hallani, hogy akkor sikerül, mikor 'elengeded'... Hát én/mi sohasem 'engedtük el'; kivizsgálásról kivizsgálásra, kezelésekről kezelésekre jártunk. És sikerült. 7 évet kellett erre várnunk. Most 34 hetes vagyok.
2018. jún. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
8 és fél év után. Tavaly augusztusban szét mentünk, márciusban egy névnapi bulin találkoztunk, nem bírtuk egymás nélkül, abból az egy éjszakából most 13 hetes terhes vagyok😊
2018. jún. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos fogalmam sincs hogy lehet elengedni. 2 éve próbáljuk, mindenkinél minden rendben. Úgy 7 hónapja már nem is tesztelek ha véletlenül késik 2-3 napit. Nincs ovu teszt se meg terhes vitamin se. Egyedül mégpempőt szedek, de azt úgy mindenre :-) úgymond beletörődtwm hogy nem sikerül, de szerintem ezt teljesen elengedni nem lehet. Nem görcsölök már rajta, de azért párnaponta átfur az agyamon. Szeptemberig pihenőpályán van, akkor kaáli.
2018. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Testverem egy veteles, ket ev probalkozas, es miutan kiderult, hogy mindkettojuknel volt vmi problema (ami varatlan volt mert volt mar egy gyerekuk), spontan lett terhes, mikor feladtak, hogy kesz, nem lesz kisteso. Problemamentes terhesseg volt, egeszsegesen is szuletett :)
2018. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem soha nem sikerült akkor, amikor elengedtem, szerintem akkoriban az ovu környékén nem is voltunk együtt....

Megint jött egy érzés, amikor láttam, h gyakorlatilag minden bnőm terhes, sírógörcsöt kaptam, vettem csomó vitamint es lh tesztet. Mondtam a férjemnek, h már pedig most már babánk lesz.... figyeltem az ovut, és aartk ha nem, együtt voltunk, azonnal teherbe estem, pedig előtte 4 évig nem sikerült.

2018. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
1es vagyok akit lepontoztatok.4 évig nem jött össze.Mindkettonknek minden oké volt.Akkor adtam fel lélekben amikor már a full negatív terhességi teszten is láttam a második csíkot és tüneteket produkáltam annak ellenére, hogy nem voltam terhes.El lehet engedni..sok bogessel és mikor már belefáradt a csalódásba az ember lelke..kövezzetek meg érte hogy mikor már én magam is éreztem hogy lassan bedilizek, hogy rányomta a bélyegét a házasságunkra a gorcs akkor mertem azt mondani és érezni, hogy nem akarom ezt csinálni és feladtam.
2018. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Áprilisban elfogadtuk hogy spontán sosem lessz gyermekünk,Májusban gőrcsölgettem na mondtam is páromnak hogy biztos estére megjön,másnap azért csináltam 1 tesztet ami pozitiv lett.Elötte végig mentünk minden kivizsgáláson több inszeminácion és 3 èvbe tartott mire megfogant.Most 5 honapos győnyőrű kislány.Kitartást
2018. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!