Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek 1 even belul sikerult...

Akiknek 1 even belul sikerult a baba, de nem rogton, hogyan teltek a honapok? Hogy ereztetek magatokat?

Figyelt kérdés
El kezdtetek figyelni valamit? Maskepp csinaltatok barmit is abban a honapban, amikor sikerult? Esetleg pont akkor lazitottatok, vagy engedtetek el az egeszet?

#gyerekvállalás #sikeres honap
2018. máj. 11. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Semmi extra, a 6. hónapban sikerült, nem csináltunk semmi különöset, ciklusom közepén szexeltünk és nem hisztériáztam ha megjött.
2018. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön azután sikerült, hogy munkahelyet váltottam.
2018. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3. hónapban jött össze, azelőtt soha nem szexeltem védekezés nélkül, emiatt nagyon izgultam minden alkalommal. Szokatlan volt maga a tudat, hogy kövezkezményei lehetnek az együttlétnek. Így éreztem végig, pedig tudtam, hogy nem szabadna, de így is sikerült végülis.
2018. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
6. hónapban sikerült, semmit nem csináltunk másképp és nem éreztem semmi jelét, csak kimaradt a menzesz. Nem ovu teszteltem, nem hômérôztem, csak együtt voltunk és láss csodát.
2018. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk 8. honapra jott ossze. Sokat szeretkeztunk, de nem sikerult en mindig ketsegbe voltam esve , hogy nem is lesz termeszetesen (volt nogyogyaszati problemam ami miatt mutottek is maskor). Parom mondta, hogy ne stresszeljek majd jonni fog. Mondtam neki, hogy probaljuk ki azt, hogy gyertyaallasban maradok. Es nekunk sikerult. Ez volt januar 3-4. 26-an pozitiv lett a teszt amia szulinapom napja 😍 most 19+1 napos vagyok ☺️
2018. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 hónap után sikerült, a teherbe esésem hónapjában számoltuk hogy mikor lesz peteérée,előtte 1 hétig nem szexeltünk/nem nyúlt magához a párom.


23 hkm 😊

2018. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!