Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor az első gyerekkel...

Amikor az első gyerekkel próbálkoztunk, kicsit rápörögtem. Azt hittem a második gyereknél már nem lesz ilyen, de tévedtem. Ez az első hónap és már túl vagyok több teszten. Hogy lehet ezt kordában tartani? 😂

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Mikorra nem várod?

Egyébként nem tudom a választ 🙊

2020. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
Nekünk ez lesz az 5. hónap és még én sem jöttem rá, szóval ha rájöttetek légyszi írjátok meg :D
2020. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Vegyetek házat.

Kezdjetek el falat bontani.. tapétát leszedni, festeni / nem szakemberrel/


🤣


Vicc, de tényleg így engedtem el.. nem volt időm foglalkozni vele

2020. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a második első hónapban összejött, nagyon örültem neki, aztán 9 hetesen vetélés lett a vége... Utána már csak több mint egy évre sikerült, de így voltam vele, hogy inkább várok rá amennyit csak kell, a lényeg hogy egészségesen megszülessen.
2020. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Én is rá voltam pörögbe az elsővel (akkor jött persze össze, amikor nem rajta járt ah eszem folyamatosan), és sajnos a másodikra is rá vagyok pörögve (persze, hogy ő sem jött még össze). Próbálok nem rágondolni, de olyan nehéz. Főleg ovuláció környékén szoktam rápörögni. Febr. 12-17 környékére nem várom. Idáig viszonylag tök nyugiban vagyok. 😂 Talán tényleg a figyelem elterelés, mással való foglalkozás (pl. az első gyerekkel), ami segít abban, hogy ne gondoljunk rá.
2020. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!