Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbizhato a valentin terhesse...

Megbizhato a valentin terhessegi teszt? Pontos 28napos ciklusom van, ma a memvart napjan reggel facelle extra halvany pozi, delutan valentin teszt jobban lathato de meg halvany pozitiv lett. Mensi sehol, tuneteim sincsenek.

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha időn belül lett pozitív, akkor igen. Időn túl hajlamos becsíkosodni...
2018. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen és a facelle is, ha időn belül jött ki a 2. csík. :)
2018. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csináltál két tesztet. Mindkettő pozitív. Mi a kérdés? Van akinek egyáltalán nincsenek tünetei a menstruáció kimaradásán kívül. Gratulálok!
2018. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen tünetekre számítottál a beágyazódás után pár nappal? :)
2018. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma reggel eros gorcsokre keltem ami kitartott a nap vegeig aztan egy keves barna folyas :(

Azert koszonom a valaszokat !

2018. okt. 18. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd a következő hónap sikeres lesz! :)
2018. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azért mert volt egy kis barnázásod, még nem biztos, hogy nem sikerült. A szervezet emlékszik mikor kell megjönnie. Lehetett ettől is. Szerintem míg nem vérzel, nagy baj nem lehet. De lehet támogatásra van szüksége, ezért jobb lenne felkeresni az orvosod. Mondjon akárki akármit, sokszor a progeszteron pótlás segít fenntartani a terhességet.
2018. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aznap amikor “megjott” csinaltam egy tesztet ami egyertelmu negativ lett. Elmult a verzesem 2 nap utan 5 nap helyett igy kivancsisagbol csinaltam meg egy valentin tesztet, ami megint pozitiv. Halvsny de jol lathato.. jart mar igy valaki? Orvos csak csutortokon lat hamarabb nemtud fogadni :(
2018. okt. 21. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinal?
2019. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!