Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődtek a tünetek?

Mikor kezdődtek a tünetek?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt, hogy néhányan már akkor tudtak, hogy terhessek mikor megtörtént a dolog vagy már a beágyazódáat érezték. Létezik ilyen? Kinek mikortól krzdődött az első tünet? Vagy mi volt az mikor úgy éreztétek hogy ez biztpossan sikerült?


Egy másik kérdés: folyásotok volt e? S ha igen milyen?



2020. jan. 26. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt semmilyen tünetem. A bő folyás formális, amennyiben nem szagos vagy színes.
2020. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De olyan mint amikor a menstruacio elott van? Vizes? Vagy milyen?
2020. jan. 26. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Mind a két babánál már a pozi teszt idején volt tünet. Kis émelygés szédülés aztán semmi a 15.hétig. persze most a másodiknál jöttem rá hogy az az volt. 😊
2020. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első terhesség ikrekkel, semmi tünet, pms tünet sem volt ezért mire észbekaptam már 6 napja késett. (nem maradtak velünk:()


Második terhesség 5 nappal nem várt előtt egész napos émelygés, teszt extrahalvány pozi lett 3 féle teszt is. Tehát, ha a tünet terhesség miatt van akkor már hcg is.


Folyás nem várt körül nem volt, sőt sivatag voltam, talán 6-7 héttől lett vízes krémes váltakozva egész terhesség alatt.

2020. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem késik már egy ideje, tesztet csinaltam de gondolom túl hamar hisz még nem volt semmi.. 76-7-8 korul volt a peteeresem.. 22-23 korul kellett volna megjonnie de meg se hire se hamva.. az utobbi idoben mindug kesett ugyhogy ugy voltam vele majd megjon hat ez a majd megjon mar 3-4 napja kesik.. nem csinaltam azota tesztet holnap akarok viszont csak d.u tudom megcsinalni de mar akkor kikell hogy mutatja ha terhes vagyok. Annyi amit eszrevettem hogy a hom az nem ment le, folyas az van voltam 2-3 napig szaraz de azota ilyen vizes folyas keverve valami kremes folyassal. Meg a mellem picit mintha teltebb lenne ennyi
2020. jan. 26. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Elírtad, de gondolom 16-17-18 ra írtad a peteérést és 23 ra a menstruációt, de ha ez így van akkor ott valami nem stimmel. Nagyon rövid a luteális fázis, gyakorlatilag nem tud megtörténni a beágyazódás.
2020. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj most latom hogy nemjol irtam... januar 6-7-8 korul lehetett az ovulaciom nem tudom pontossan nem kovettem csak a folyasbol igy nem tudom pontossan.. a menstruaciom mostanaban 32-33. napra jott meg
2020. jan. 26. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, úgy már más 😀 Igazából a folyás is mindenkinél más, nekem ugyanúgy volt minden, mint amikor megjönne, de nekem nem is volt semmilyen tünetem. Egyedül annyi volt furcsa, hogy a szokásos pms mellfájdalmam csak 1napig tartott az egy hét helyett. Ebből sejtettem, hogy van valami.
2020. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát en mar nem tudom azon gondolkozom neha hogy lehst csak bebeszelem magamnak. Na de majd m kiderul a tesztbol.
2020. jan. 27. 04:55
 10/10 anonim válasza:
Nekem visszaszámolva kb a 3. héten kezdett el nagyon fájni a mellem, feszült, bármilyen érintéstől üvölteni tudtam volna, ott már gyanús volt a dolog, aztán szép lassan pár naponta jött egy-egy új tünet, most vagyok a hetedik hét közepén és minden tünet előjött már.
2020. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!