Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanokat kérdeznék akik...

Olyanokat kérdeznék akik egyből mensi után (vagy pár napra rá) estek teherbe, hogy mikor kezdődtek a tünetek, és mik voltak ezek? (Folytatom lent)

Figyelt kérdés
menstruációcióm vége után 2.napon voltunk együtt a párommal, meg sem fordult a fejemben, hogy ebből baba lehetne, de 10 napra rá apró vérfolt volt a wc papíron reggel. Még zsörtölődtem is, hogy ilyen hamar meg fog jönni, mi afene ez, de utána semmi. Elképesztően fáradt vagyok, pedig pörgős, aktív életet élek, más tünetem nincs, elvileg 8 nap van még a követező menstruációig..Valaki tud tapasztalatokat mondani? Köszönöm!
2016. jún. 21. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 hét múlva kiderül. Még semmi tüneted nem lehet.
2016. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb az eggyut let utan 13-14 nap volt hogy ugy ereztem magam mint aki két hete meg se állt es csak a fáradtság alvashiany volt. Ekkor meg nem tudtam hogy baba lesz mert azokban a napokban vartam es egy két napos csuszasaim előfordultak. De ha esetleg korabban volt peteeresed akar lehet baba is. Nekem hamar voltak tüneteim.. Mellfeszules szagerzekenyseg mar volt amikor meg nem tudtam hogy babat várok. Az együttlét utan 14-15 nappal akar érzékeny teszttel reggeli vizeletből akar ki is derulhet(ha pozi)
2016. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, köszönöm szépen a válaszodat! gartulálok a babádhoz! :)

igen, biztos, hogy hamarabb volt peteérésem, így már lehetnek baba tünetek..azóta folyamatos alhasi feszülés van jelen nálam, tegnap pedig egy szinte késszúrásra hajazó nyilaló fájdalom volt a hüvelyembe, de csak pár másodpercig tartott. ami még érdekes, hogy szinte másnaponta fáj a fejem, pedig ez egyáltalán nem jellemző rám..

2016. jún. 22. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező koszonom a gratulációt.. De azt kifelejtettem a történetből hogy ennek mar tobb eve es azota mar a kislányom harmadik szülinapja lesz 😉 de most epp baba projeckt van ugyhogy megy a drukk.. Most pl ho végére nem varom😉
2016. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azta, akkor már szuper nagy a hercegnő :)

Na, jól van, akkor gondolok rád, hajrá, majd írd meg a fejleményeket :)

2016. jún. 23. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Renben megírom remelem hamarosan lesz egy két csíkos tesztem.. De kerlek te is irj😉 te hanyadikara nem varod? Ha jol számolok kb tesztelhetnenk akar együtt is😉
2016. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igeeen, pont erre gondoltam én is! :) mert én 29.-e körül, 1-2 nap csuszi nálam belefér..

Nálad tünetek vannak esetleg?

2016. jún. 23. 13:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Na én is pont ebben a cipőben vagyok ugyhogy ezt megbeszéltük tüneteim nincsenek de irok ha rapasztalok valamit esetleg neked? Szep délutánt
2016. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia. Most ugy erzem meg fog jonni.. De jövőhéten mar tutira tudni fogjuk mi a helyzet😉 melyik napra gondoltal ami a tesztet illeti?
2016. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is pont most gondoltam rád :)

Háát, képzeld, nagyon fura, egyfolytában fája fejem, de nem kicsit, rendesen migrénig megy a dolog ami azért extra érdekes mert nem vagyok fejfájós, utoljára kamasz koromban fájt így, azt mondták hormonok, és írtak fel rá fogamzásgátlót..

Amúgy én is azt érzem meg fog jönni, görcsöl, feszít a hasam..

neked "hivatalosan" melyik napon (nem) kellene?

2016. jún. 26. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!