Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok mikor kezdődtek a...

Nálatok mikor kezdődtek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Sajnos a menstruációm nem megbízható, 28-35 nap között szokott alakulni. Szeptember 30. Volt az utolsó menstruáció m első napja. Tesztelni még nem mertem, de a héten már elég furán érzem magam, a mellem is fáj, meg szinte egész nap gombóc van a torkomban, nem erős hányinger, de bármikor tudnék hányni.

2019. nov. 13. 06:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Olyan 6 hetes kortól. Amennyi kb. te is vagy.

Off. Ez tervezett terhesség?

Ha gyereket akarsz, sürgősen változtass magadon, mert ez a "nem merek teszteli" tutyimutyiság nem vall felelős, döntésre képes jövőbeli anyára. Inkább kamaszhiszti és nagyon gáz.

Ha meg azért nem mersz, mert nem védekeztél, szintén ugyanezt tudom mondani majdnem, csak itt ugye a szexhez felnőtt vagy, de vállalni a következményeit, tesztet venni már tutyimutyi.

2019. nov. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első terhessegnél 9.hettől.

Második terhességnél 6-7 hettől.

2019. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnénk babát, másfél éve várunk rá, azért nem akartam még tesztelni, mert már sokat csalódtam.
2019. nov. 13. 08:01
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Áh, tudtam, hogy ezt írod. Mindenki ezt írja, hogy azért nem tesztel, mert nem akar csalódni. Nem leszel sem terhesebb, sem nem terhesebb, ha tesztelsz. A 28-35 napos ciklus viszonylag rendezettnek számít. Már több mint két hete késik. Nem jobb megtudni, hogy mi van? Mert ha nem terhesség miatt késik, legalább mielőbb ki tudod vizsgaltatni magad.
2019. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak tünetek, csak nem jött meg
2019. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnál 6. héten kezdődött, most az 5. héten. Remélem max addig fog tartani míg a fiamnál, mert nagyon kezd “terhes” lenni a dolog, főleg mert míg első terhességnél aludtam vagy kínlódtam magamban, addig a fiammal már sokkal nehezebb megértetni, hogy nem megy minden úgy mint 2 hónapja. Ráadásul veszélyeztetett is vagyok így végképp óvatosnak kell lennem.
2019. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem is igazán voltak tüneteim. A menzeszem nem jött meg, de amikor kellett volna, sokszor beszúrt a méhembe késszerűen, és ez eltartott a 9. hétig. Egy-kétszer undorodtam a kávé szagától, de hányni nem hánytam.
2019. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti tesztelnék már a mensi késése után 3-4 nappal. Nem bírnék ennyit várni, főleg ha már ennyi ideje próbálkoznánk és ennyit késne.

Tesztelj! Szerintem ott van az a babóca!😊

2019. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 4.héten kezdődött, de nem volt vészes, a 7.héttől viszont brutális rosszul voltam az 5.hónapig.
2019. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj!💞

Tudom nem szeretnél csalódni, de igaza van az egyik válaszolónak ha nincs ott akkor 2 nap múlva sem lesz..elég idö eltelt már, ki fogja mutatni ;)

Nekem egyébként annyi tünetem volt hogy a szokásos mindent összeennék érzés elmaradt a menstruáció ideje előtt, inkább voltam picit étvágytalan. Nekem a mellem nem fájt de úgy a 5-6. héttől egyre jobban látszottak rajta az erek. Ez tudom furi, de elég szembetűnő volt, úgyhogy meg is maradt bennem. Ugyan ebben az időben kezdtem egyre élesebb szaglással rendelkezni. Utána nem sokkal már egy kuka mellett elhaladva is majd kidobtam a taccsot. Egyértelművé úgy a 6-7.héten váltak akkor már voltak rosszulléteim is.

Minden jót kivanok!

Ird meg mi lett😊

2019. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!