Mi lehet ez vajon?

Figyelt kérdés

29 naposak a ciklusaim.

Utoljára január 4-től 7-ig tartott a menszeszem.

Január 25.-től máig még mindig pecsérelek( barnázok). Babát szeretnénk. Màjusban szintèn volt egy ilyen esetem azutàn kiderült hogy beágyazódási pecsételésem volt, de később sajnos őt elvesztettük. Ez is vajon beàgyazódàsi pecsételés lehet ? Vagy más lehet mögötte? Nemrèg megvoltam fàzva, nem tudom esetleg az is okozhat-e ilyen közti pecsételést, vagy vajon valami nőgyógyászati gond lehet?


2020. jan. 27. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lesz egyszerű elfogadnod, de amit te beágyazódási pecsételésnek gondolsz, valószínűleg inkább progeszteronhiány miatti pecsételés volt. Elképzelhetőnek tartom, hogy most is ez áll a dolog mögött.
2020. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy beágyazódás miatti pecsételés (ezt valaki kitalálta és elterjesztette, de hivatalosan nen létezik) , valószínüleg progi hiányod van és emiatt nem is marad meg a baba. Kérned kellene egy hormonvizsgálatot. Ha valóban progi hiány a baj akkor Utrogestant vagy Progesteron exeltist fogsz kapni, ami helyreteszi.
2020. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előttem jókat írtak. Tesztelj egyet, ha halványka is menj magán vérvételre hcg-t és progit nézetni, ha terhes vagy és alacsony a progi lelettel igazolva megkapod a bogyót és matadhat a baba. Drukkolok!
2020. jan. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt hallottam hogy ez sajnos progeszteron hiànynak néz ki de voltam progeszteron vizsgálaton és az értékem rendben volt, ezért nem is értem mitől barnázok.
2020. jan. 28. 14:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Tesztelni fogok mindenkèppen, a nem várt napját megvàrom az 1 hét kb még és ha pozitív elmegyek a nőgyógyászhoz. Mondjuk szerintem ha negatív akkor is beszàmolni a barnázásról. Utoljàra akkor tapasztaltam ilyet mikor pozitív lett a tesztem. És ahogy ti is írtátok és ahogy én is olvadtam szerintem is, attól fèlek progeszteron hiányom lehet sajnos csak nem értem mert mikor progeszteron vizsgàlaton voltam múlt év àprilisban akkor az értékem rendben volt àllítólag. Sztk-ba voltam lehet èrdemes lenne magán nőgyógyászhoz mennem. 1 éve várunk a babára.
2020. jan. 28. 15:03
 6/13 anonim ***** válasza:
A progi érték nem mindig tökély, lehet nem terhesen jó aztán terhesen meg rossz. Pl elindul valami nem is tudsz róla aztán megjön, mert nem termelődik elég. Mindenképp tesztelj, mert a vérezgetés sosem jó, főleg az elején.
2020. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm.
2020. jan. 28. 17:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Mai nap a nem várt előtt 7 nappal pozitívat teszteltem viszont még barnázok sajnos ezért hétfőn orvoshoz megyek, görcsöm nincs.
2020. jan. 29. 23:16
 9/13 anonim ***** válasza:
7 nappal nem várt előtt, még nincs terhesség.....
2020. jan. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig 2 csíkos lett a tesztem.
2020. febr. 1. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!