Mi lehet ez vajon?

Figyelt kérdés

29 naposak a ciklusaim.

Utoljára január 4-től 7-ig tartott a menszeszem.

Január 25.-től máig még mindig pecsérelek( barnázok). Babát szeretnénk. Màjusban szintèn volt egy ilyen esetem azutàn kiderült hogy beágyazódási pecsételésem volt, de később sajnos őt elvesztettük. Ez is vajon beàgyazódàsi pecsételés lehet ? Vagy más lehet mögötte? Nemrèg megvoltam fàzva, nem tudom esetleg az is okozhat-e ilyen közti pecsételést, vagy vajon valami nőgyógyászati gond lehet?


2020. jan. 27. 20:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De persze attól hogy 2 csíkos lett a tesztem még nem merem magam beleélni. A nem várt napján majd újra tesztelek.

A barnázásom 2 napja elmúlt. :)

2020. febr. 2. 00:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pár napot késett az ovud, a hcg tesztek néha reagálnak az LH-ra... a barnázás is előfordul tüszőrepedés miatt. Ha 29 napos a cilusod, mindig, akkor 14-16 napon van ovud, néha lehet ez hosszabb, akkor annyival később jön a mensi. 7 nappalensi előtt pont egy héttel vagy az ovu után amikor is még biológiai képtelenség sikeres elinduló terhesség esetén is, hogy vízeletben (de még vérben is) kimutatható HCG legyen.
2020. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen ez is lehetséges hogy csak az ovulációra reagált. Jövőhéten kiderül. Azért picit reménykedem. :)

Mert hallottam màr erre esetet hogy 1 héttel előtte valaki pozit tesztelt és bizony jött a baba. :)

Ovu körül nem szoktam barnázni, utoljára akkor volt barnázàsom mikor babàt vártam ezért is van egy kis reményem.

2020. febr. 2. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!