Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk egy kisfiút, már 3...

Szeretnénk egy kisfiút, már 3 lányunk van. Van valakinek erre praktikája?

Figyelt kérdés
A férjem még nagyon szeretne egy kisfiút, de nehezen veszem rá magam, hiszen már van 3 egészséges gyermekünk, de én is szeretnék még egy fiúcskát. Van valami praktika erre ami nektek bevált? Mindenről olvastam már (hüvely lúgosítás, kínai horoszkóp de ebben nem hiszek sok ismerősömnek nem jött be és nekünk a lányoknál se csak egynél, olvastam még az ovu napjáról is). Ezek közül van amenyikkel sikerült kívánt nemű baba nektek?

2020. jan. 28. 08:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Az összes praktika 50%-os. Vagy bejön vagy nem. Nincs olyan módszer, ami teljes mértékben biztosítja, hogy a kívánt nem szülessen.

Amúgy mi nem praktikáztunk, csak kíváncsiságból néztem meg a kínai fogantatás naptárt. Viszont mind a két gyereknél bejött.

2020. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Három fiúnk van (köztük egy ikerpár), úgyhogy engem a ti receptetek erdekel. Nálunk az ovu napján fogantak. (Teszt szerint) a fiúk.
2020. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Örökbefogadás.
2020. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Egyik ismerős csajnak, pont emiatt van 3 lánytestvére, 4 lány után megálltak.
2020. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Már nagyon sok ilyen kérdés volt, keress rá. El lehet tolni a százalékos arányokat (alább a videóban elmondja Czeizel hogyan és a gyk-nál megbízhatóbb statisztika szerint mennyivel), de tuti módszer nincs, csak a mesterséges megtermékenyítés előtti szétválogatás ill. a szerintem elég etikátlan nem kívánt nemű gyermek abortálása (Magyarországon egyik sem elérhető) vagy az örökbe fogadás. Szóval csak akkor vállaljatok még egyet, ha el tudjátok fogadni, hogy netán "hiába" minden ügyeskedés és toporzékolás és belefeccölt energia, ilyen-olyan eséllyel (és talán nem véletlenül, hiszen genetikai oka is lehet) újra lányotok lesz.

[link]

2020. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Erre semmi praktika nincs. Van olyan, hogy vki csak egy nemű gyermeket tud létrehozni. Ez főleg az apán múlik. Genetika és külső tényezők is közrejátszanak. Egyik ismerősömék is pont így voltak. 3 lány után bevállalták a negyediket is, hátha végre fiú lesz. Hát nem jött össze. De anyukáméknál összejött, a 4. gyerek, fiú lett. Szóval ezt nagyon nem lehet kiszámítani, vagy bejön vagy nem. Próbálkozni lehet, de ha ő is lány lesz, jobb ezt elfogadni.
2020. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így működne, hogy van erre valami praktika, akkor szerinted nem terjedt volna el és használnák az emberek?

Ez színtiszta szerencse. Kérdés mit csináltok és hogyan álltok hozzá, ha a 4. is lány lenne?

2020. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy ismerős család, kilenc(!) lány után abbahagyták a próbálkozást, az unokáik nagy többsége fiú lett.

Kisgyerekként is nagyon sajnáltam a nőt, aki próbált megfelelni a férjének, aki fiút követelt tőle. Jobb lett volna, ha más korban élnek és többet tudnak arról, ki a "felelős" a gyerek neméért.

2020. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Én utólag néztem meg a kínai fogantatás naptárt. Fiút mutat, lányom lett...
2020. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Mintha lehetne befolyásolni... Eleve necces szerintem négy gyerek, de tényleg csak akkor vállaljátok, ha nem lesz csalódottság meg durcizás, ha az is lány. Nem száz évvel ezelőtt élünk, hogy mindenképpen kell egy fiú gyerek is a házba. 😀
2020. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!