Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés, hőgörbe, tünetek....

Peteérés, hőgörbe, tünetek. Kinek mi a tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Megnéznétek a hőgörbémet?

Annyit tudnotok kell hogy Január 12.e a ciklus első napja, és ahová a vonalat behúztam szerintem ott lehetett a peteérésem Január 19.én, mivel előző nap 35,9 re leesett a hőm, majd 19.én felment 36,3ra,éreztem az erős hasszurkát, émelygést is amit szoktam!

Mielőtt kitérnétek arra hogy a ciklusom 8.napján hogy lehet peteérésem, nos decemberben a menzeszem elmúlása után voltam nőgyógyásznál aki megállapította abban a hónapban is hogy már megtörtént a peteérés, méghozzá a bal oldaliból lökődött ki ahol a szurkálásokat is éreztem, tehát ez NEM törvényszerű hogy mindig a ciklus 14.napján van peteérés!

Január 26.án rózsaszín folyásom volt, elvileg a peteérés után 7nappal.

Azóta az alhasam feszül, olykor fáj de olyan furán, ezt nehéz megmagyarázni.

Ilyen még nem fordult elő velem pedig közel 1 éve próbálkozunk a babával!

Tesztelni csak a nemvárt után szeretnék, viszont kíváncsi lennék a véleményetekre hogy mitől lehetett az a rózsaszínes folyás, esetlef beágyazódás vagy lehet valami máshoz köze?

Illetve az alhasi feszülés, reggeli szédelgés mitől lehet ha eddig ilyeneket nem tapasztaltam? 🤷🏻‍♀️

Köszönöm előre is a válaszokat!


[link]



2020. jan. 28. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy, mivel megtermékenyítés után 6-7 nappal történik meg a beágyazódás, ami ugye pecsételéssel járhat. Remélem összejött nektek a baba! Vannak érzékenyebb tesztek amik már a 10. naptól, de a 14.-től szinte biztosak. Ha kíváncsi vagy csinálhatsz előbb is. Egyébként vannak ovulációs tesztek is, amik pontosabbak a hőgörbénél.
2020. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz és most tényleg összejött! 🙂🍀
2020. jan. 29. 06:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért akkor is lehet rózsaszín folyás, ha épp megrepedt egy kis ér szex közbe vagy akár hormonális probléma is lehet.Persze lehetsz terhes is, de a legtöbb ember a beágyazódási vérzést nem tapasztalja meg és mégis terhes lesz.Vagy akár lehetséges az is, hogy akkor volt a peteérésed.Nem tudom mióta méred a hőd de a 36.3 peteérés után elég alacsony.Már ha ez a te görbéd.Ez a görbe szerintem nem túl biztató.Ha ebbe a hónapba nem jártok sikerrel keress egy endokrinológust.
2020. jan. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szia, nekem ugyanilyen nehezen körülírható hasfeszülés mellett lett 13. dpo-n délután egyértelmű pozitív. Azóta is barnázok, a teszt viszont erősödik. Hát, meglátjuk :)
2020. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok, mondjuk nekem szebb volt a görbém, gyorsan felugrott tüszőrepedés után, és aztán 8. dpo-n még egyszer feljebb, tehát egyértelműen trifázisos lett, és terhes is vagyok.

Csak ez a fránya barnázás :) Hát, ha nem akar maradni, inkább menjen...

2020. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tény hogy annyira nem ugrott fel a hőm, viszont amilyen alacsony szokott lenni ahhoz képest jóval feljebb ment, nem mindenkinek ugrik több tizedet a hője peteérés után, van akinek csak 2-3-4 tized fokot.

Decemberben például mikor megjött 35,2re leesett a hőm! Most a 35,9ről 36,3ra az 4tized fok. Nem élem bele magam semmibe csak érdekes tüneteket produkál a testem ami eddig nem volt.

2020. jan. 29. 14:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy ma már 36,6ra ugrott fel a hőm.
2020. jan. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!