Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezéskor van valami...

Babatervezéskor van valami magyarázat az egyszer gyenge, máskor erős menstruációra?

Figyelt kérdés

Egyik ciklusban nagyon erős, másikban alig van. Hormonális lehet?

Sose foglalkoztam ezzel sajnos, de most babát szeretnénk (másodikat) és ugyan az orvos azt mondta nincs semmi gond, bennem felvetődött ez a kérdés. Volt korábban cisztám, de felszívódott. Utóbbi vérzésem tele volt szövet darabokkal is, elképzelhető, hogy megfogant, de kilökődött?


Mitől erősebb vagy gyengébb a menstruáció? Tudja valaki?


2020. jan. 29. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ciklus sem egyforma, és nem is kell hogy egyforma legyen...
2020. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szövet darab, az a levált mèhnyálkahártya. Teljesen normális.
2020. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy normális, csak nem szokványos, tehát valami miatt más most. Csak azt nem tudom, hogy ez hormonfüggő vagy valamilyen behatás függő (pl beágyazódott de kilökődött embrió)?
2020. jan. 29. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormonfüggő. Például, ha gyengébb a menstruáció mint szokott, akkor lehet hogy azért gyengébb mert elmaradt a peteérés.
2020. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!