Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van erre valami magyarázat?...

Van erre valami magyarázat? Erős a gondolaterőm? (ha van ilyen) Vagy vonzás törvénye lenne?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hónapban kezdődött kb. Amit gindolok azt mások kimondják. Nem egyszeri alkalom, néha meg is borzongok. Pl. valaki mond valamit vagy beszél valamiről, közben bennem felvetődik egy kérdés, amit kb 5másodpercen belül valaki meg is kérdez, pont azt amire gondoltam.

Egy nap volt ilyen vagy 3x is.

Ès egy héten is többször. valakinek hasonló?



2015. márc. 20. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkivel volt már, nem vonzás törvénye.
2015. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legoman ***** válasza:

Csak megérzés. :)

Figyelj a megérzéseidre, és egy idő után már nem csak a mondatokat fogod előre tudni. :)

2015. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Plusz még azt is, hogy és kötőszó előtt nincs vessznyő :)
2015. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
Ha két tagmondatot kapcsol össze, akkor szabad a vessző.
2015. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a javítást a hibákért...

egyébként létezik hogy valakinek nagyon erős a megérzése?

esetleg történèseket is meglát?

2015. márc. 20. 21:13
 6/10 vattacukor elefánt ***** válasza:
Figyelj, agyunk nagy része tudat alatt dolgozik. Nekem rengetegszer van olyan hogy ránézek egy elég nehéz matekpéldára és szinte egyből megmondom az eredményt. Azért mert az agyam kidolgozta a megoldást, csak még nem fogalmazódott meg bennem. Ilyen bármi mással is történhet. Ismered a barátod szokásait, valószínűséggel meg tudod mondani hogy mire gondol. Gondolom fejleszthető gyakorlással.
2015. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Véletlen.
2015. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megérzések vannak, én például tudtam hogy Legoman mit fog válaszolni. Ennek oka az hogy mindig ezt válaszolja. :)


Egyébként vattacukornak igaza van, rengeteg dolgot csak tudat alatt észlel az ember és amikor szükség van rá akkor "azonnal" tudja mert már számított rá. Pl. ha valaki hozzád lép és előre érezted az azért van mert már láttad hogy kiszúrt magának csak nem tudatosult benned mert felesleges információnak tűnt. És mikor elindul feléd akkor döbbensz rá hogy "tudtad" hogy ezt fogja tenni.

2015. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
áh, köszönöm con trol, jól leírtad. és a kulcsszó hogy a szükség hozza.
2015. márc. 22. 14:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is állandóan ilyen van, csak nekem úgy van, hogy gondolok valamire, aztán pont az ellenkezőjét mondják ki kb. Például a főnökömmel dumálok éppen, és arra gondolok, hogy mennyire, de mennyire jó lenne, ha 20%-kal növelné a fizetésemet, erre közli, hogy hát igen, most sajnos csökkentetni kell 20%-kal a fizetésemet. Vagy ülök valahol a haverjaimmal bent, arra gondolok, hogy hú, de ki akarok most menni cigizni, erre az egyik lány, aki eléggé határozott személyiség, rám szól, hogy ki ne merjek menni cigizni! Vagy olyan is volt, hogy az unokahúgom valami nagyon nagy hülyeséget csinált (amúgy nagyon cuki, de kicsit hülye, mert még csak 3 éves), és arra gondoltam, hogy hú, de most mennyire haragszom rá, de valamiért azt mondtam ki, hogy "Nem, nem haragszom rád, édes, semmi baj, gyere, menjünk játszani"! Nagyon ijesztő!
2017. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!