Ovulacio keso este?

Figyelt kérdés
Lehetseges,hogy keso este reped meg a tuszo? Delutan 18orakor eros pozitiv tesztem volt,mint ahogy elozo nap is. Mindig 2 napig pozi aztan 3.nap negativ a teszt. Egyutt is voltunk viszont este 23ora korul annyira fajt a hasam,hogy ulni alig tudtam. Lehetseges hogy a sex meghozta az ovut? Koszonom elore is ha irtok.

2020. jan. 30. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben éjszaka reped, igen. És most, amikor teherbe estem, nekem is olyan fájdalmas volt az ovum, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Szabályosan megrémültem, hogy mi ez, azt hittem, jön valami brutál hasmenéses roham vagy ilyesmi. Utólag egyértelmű, hogy akkor repedt, őszintén nem tudom, miért fájt annyira, soha nem szokott. Na, abban a ciklusban lettem terhes. Aznap reggel voltunk együtt.
2020. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira fajt,hogy azon gondolkodtam beveszek egy gorcsoldot. Remelem sikerul ez a honap🙂masnap az LH teszt nega lett,de lehet mar keso este tenyleg megvolt az ovu🙂
2020. jan. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!