Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldöknél nagyon erős hasszurá...

Köldöknél nagyon erős hasszurást érzett valaki terhesség alatt? Nekem annyira szúr, hogy kihat az egész hasamra, főleg ha állok. Nem tudom, hogy mitől lehet. Valaki esetleg? Ötlet? 22khm

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt ilyen. Szerintem ez attól lehet, hogy növekszik a hasad és feszül a bőr. Nekem a 30. hét körül már úgy feszült, látszódtak az erek is, talán kenegesd olajjal, testápolóval. A 2. babámnál ráadásul a köldököm ki is dudorodott a terhesség végére, jó ronda volt :) Aztán szépen visszament a helyére.
2018. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy kellene egy kis magnéziumot is szedned, kérdezz rá az orvosodnál.
2018. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Magnerotot szedek. De pl most egyáltalán nem használ, és annyira kellemetlen szúró érzés hogy alig bírok állva kiegyenesedni. :/
2018. nov. 7. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ikreknél nálam is érzékeny volt a köldök, főleg hajolásnál. Feszült, szúrt, teljesen normális. Előfordul az is, hogy köldöksérv alakul ki a terhesség alatt, ez is normális "mellékhatása" lehet a terhességnek.
2018. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!