Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy klimax lehet?

Terhesség vagy klimax lehet?

Figyelt kérdés

A baba projektet már rég feladtam mert szerintem haladok gyorsan a klimax felé, össze- vissza van a cikluson. Eddig átlag 25 nap volt mára már 20 és 32 nap között mozog. A hőmet már rég nem mérem mert össze- vissza kelek, viszont ez a hónap kicsit fura. A mensi naptár szerint 28-án kellett volna megjönnie, ovu környékén viszont reggeli együttlét után délelőtt a bugyin minimális rózsaszín folt, és az esti együttlét után halvány piros vér volt. Eddig még nem jött meg, de hétfőn és kedden délutános voltam emelgetni kellett és rá pár óra múlva a bugyimon minimális rózsaszín folyás volt. 30-án is együtt voltunk és megint volt egy kis pirosas rózsaszínes folyás. Nem tudom mi lehet az oka előfordulhat terhesség vagy simán csak a klimax?

A baba projektet már rég feladtam mert szerintem haladok gyorsan a klimax felé, össze- vissza van a cikluson. Eddig átlag 25 nap volt mára már 20 és 32 nap között mozog. A hőmet már rég nem mérem mert össze- vissza kelek, viszont ez a hónap kicsit fura. A mennyi naptár szerint 28-án kellett volna megjönnie, ovu környékén viszont reggeli együttlét után délelőtt a bugyin minimális rózsaszín folt, és az esti együttlét után halvány piros vér volt. Eddig még nem jött meg, de hétfőn és kedden délutános voltam emelgetni kellett és rá pár óra múlva a bugyimon minimális rózsaszín folyás volt. 30-án is együtt voltunk és megint volt egy kis pirosas rózsaszínes folyás. Nem tudom mi lehet az oka előfordulhat terhesség vagy simán csak a klimax?



2020. febr. 2. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A korodat meg veletlenul se aruld el, hiszen meg a vegen kozelebb vinne a megoldashoz...
2020. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat a köröm tényleg lemaradt.

46 éves vagyok.

2020. febr. 2. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi teszt?
2020. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van már gyereked? Mindkettő ok lehet, vagy valami más is. De tesztet egyszerűbb lenne csinalni!
2020. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, pontosabban értem, azt nem értem miért nem inkább egy terhességi tesztet csináltál? Korodnál fogva bármi lehet, bár klimaxnak szerintem még korai. Nem fogunk tudni találgatni. A teszt már kimutatja.Mivel a naptár átlagot számol, egy erzekeny teszt kimutatja akkoris, ha csúszás van.
2020. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyuttletek utani enyhe verzeseket kevésbé okozhatja terhesseg, de érdemes lenne utana járni az oknak. Ettol függetlenül, arra a kerdesre h terhes vagy-e, egy teszt fog valaszt adni. Ha ez a vágyad akkor drukkolok !
2020. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!