Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet? Terhesség? Esetleg...

Mi lehet? Terhesség? Esetleg korai klimax?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Januar 10.-én “jött” meg. Az elmúlt 9 hónapban pontos a menszim, előtte volt hogy 4 hónapig sem volt meg, vagy két-három hetet késett, de most magától beállt már 9 hónapja. Mivel babát tervezünk és nekem volt már 2 vetélésem ráadásul egy éve próbálkozunk vele és nem jön össze így kivizsgálásra járunk. Na most 10.-én “megjött” de csak barna folyásom volt, valamint egyszer töröltem vért,4 napig tartott (egy hétig szokott a normális menszim tartani). Hívtam a nogyogyaszt mondta, hogy menjek el azért a ciklusos vérvételre. Viszont 4 napja iszonyatosan fájnak a melleim, két hete kb. éjszakánként forróság önt el, olyan szinten hogy mínuszban is ki kell menjek pizsamában az udvarra, mert úgy érzem osszeesek és miután bejovok megiszom legalább 1-1,5 liter vizet szinte egy húzásra. A hőm 36,8-37,2 között mozog. A hangulatom iszonyatosan szélsőséges lett. Ma reggel teszteltem ami sajnos negatív lett. Mi lehet ez? Nagyon sokára lesznek eredményeim, április 3.-an kell visszamenjunk a genetikushoz. Annyira szeretnénk már babát. Én 29 vagyok párom 34 éves.

Köszönöm a válaszokat előre is :)



2018. jan. 18. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a teszted negativ, akkor nem valoszinu hogy terhes vagy. Azert en par nap mulva csinalnek megegyet, hatha... Viszont ha tenyleg nincs baba akkor vmi hormonproblema az biztos. 29 evesen nem gyakori hogy klimaxoljon valaki. Persze nem lehetetlen, de szerintem ez az utolso amire gondolnek a helyedben.
2018. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!