Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményekre lennék kíváncsi,...

Véleményekre lennék kíváncsi, ovulációval kapcsolatban. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Rendszertelen menstruáció miatt diétázni kezdtem 1 hónapja. 2 hete az alhasam nagyon nyilalt, utána pár nappal érzékeny lett a mellbimbó (ez nálam eddig mindig ovu után volt, utána mindig 2 héten belül megjött a menstruációm. Szóval most is így gondoltam, hogy így lesz. Kb 1 hete szex közben is érzékeny volt az alhasam. Ez is menstruáció előtt szokott így lenni. A mellbimbóm hétvége óta már iszonyatosan érzékeny, jobban mint eddig. Alhasam szúrkál. Na mondom tuti megjön.

Tegnap kíváncsiságból csináltam egy clear blue digi ovu tesztet, ami most először lett pozitív. A hőm múlt hét eleje óta 36,9. Most akkor mi van? Hogy lehet most pozi az lh teszt, ha már 1 hete szétdurram a mellem, és a hőm is fent van?


2020. febr. 3. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Rendes fajta terhességi tesztet vegyél ne ilyen szrt.
2020. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a terhesség érdekel, te paraszt.
2020. febr. 3. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kategória tele van egyedül maradt boszorkányokkal.
2020. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Folyamatosan méred a hődet vagy csak a múlt hét óta? Az úgy nem mérvadó.

Esetleg csinálhatsz terhességi tesztet is. De a rendszertelen menzesz miatt keress fel egy jó dokit. Lehet hormon problémád van, arra kapsz gyógyszert, hogy rendeződjön a ciklusod. Persze, ha ezt még nem tetted meg. 🙂

2020. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
1. Vagyok. Szerintem normálisan váaszoltam attól független hogy leszroztam a tesztet! Bal lábbal keltél??
2020. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a terhesség érdekel akkor ne ebbe a kategóriába írd a kérdésed. Egészség- nők egészsége. Persze hogy terhességre gondolnak ha a teherbeesés kategóriába írod :D LoL
2020. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne terhességi teszt?
2020. febr. 3. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert terhesség kategóriába írtál.
2020. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod mi van menj dokihoz, csinál uh- t, amin kiderülhet hol tart kb a ciklusod, van e érett tüsződ, stb. A monitor mellől egyikünk se mondja meg mi van veled. Esetleg csináltass hormonsort is. Akkor közelebb kerülsz a válaszhoz.
2020. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!