Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
A kedvesemmel, 25-26-án pont mikor ovuláltam és elvileg magas volt a teherbe esésnek az esélye együtt voltunk. Azóta eltelt pár nap. Nem tudom mennyi lehet az esélye annak hogy sikerült a baba fogantatása. Tegnap eléggé fájt a mellem, extra érzékenyek, és állandóan puffadok mint egy lufi olyan mintha buborékozna a pocakom. Viszont tudtommal ilyenkor még ennek semmi jele nem lehet. A mensimre meg csak később lehet számítani, és kicsit idegesek vagyunk már hogy sikerült-e. 😢

2020. febr. 3. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Miért kell ezt minden nap megkérdeznie valakinek?


Miért nincsenek tisztában a nők a saját szervezetük működésével?


Miért nem olvasnak utána annak, hogy készül a gyerek? Az is ugyanúgy 3 kattintás lenne, mint ide kérdést kiírni...


Akkor tesztelj, ha már késik. Minden ehhez hasonló kérdés alatt ugyanez a válasz olvasható.

2020. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Köszi 1 es már nem kell leírnom amit akartam :) :)
2020. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ovutól számítva 9-10nap. De érzékeny teszttel
2020. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesztelj, ha nem jön meg. A tünetek nem terhes, hanem pms tünetek.
2020. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján reggel már tesztelhetsz. Előbb nem érdemes.
2020. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!