Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehetek terhes?

Ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 10 napja voltunk együtt és nem vagyok teljesen biztos benne, hogy minden stimmelt. Óvszerrel védekeztünk, persze. Nem is volt vele semmi baj, nem volt kilukadva, nem volt sérült meg semmi ilyesmi. Ő elment az óvszerben, viszont miután levette megujjazott és nem tudom, hogy került e a kezére bármi, az óvszer levételekor. Ma kéne megjönnie, de eddig még semmi jele. Reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett. Nem tudom ennyi idő elteltével kimutatná e egyáltalán? Plussz ugye nem biztos hogy bármi is volt.

Szerintetek? Ennyitől lehetek terhes?

Csak normális kommenteket várok.

Köszönöm


2020. febr. 4. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyitöl nem. Teszted is negatív.
2020. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószinu! Mondjuk 10 nap elteltevel max egy extra erzekeny teszt mutatna nagyon halvanyan barmit is!
2020. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban vettem tesztet. Amazon plus, ez a neve. Korai terhességet kimutató teszt, azt írja. 10es erősségű
2020. febr. 4. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz.
2020. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű a terhesség.
2020. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. febr. 4. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!