Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum mellett teherbe...

Antibiotikum mellett teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek,fogfajasra felirt a doki Dalacint.Kerdeztem h befolyasolja e a fogamzasgatlot azt mondta nem.Elkezdtem szedni.A fogamzasgatlo level kozepenel jartam .este tizkor szoktam bevenni a tabit,egy ket orat kesve de bevettem es utana lefekudtunk a parommal.Bennem ment el veletlenul.

Azota szunet van a tabinal es meg mindig nem jott meg

Nagyon felek hogy teherbe eshettem.

Mas tunetet nem eszlelek magamon..bar ilyenkor nem is szokott meg tunet jelentkezni..

Elore koszi a valaszokat..



2020. febr. 4. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikumok gyengíthetik a hatását, ezért érdemes kiegészítő fogamzásgátlást alkalmazni.
2020. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Elvileg a pennicilin gyengiti de ennek nem ez a hatoanyaga.

A doki sem mondta..

Ezert remelem hogy nem lesz baj...

De magyon felek..

2020. febr. 4. 18:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem csinalsz egy tesztet?
2020. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Csinaltam negativ lett.

De meg nem telt egy sok ido

8nap

2020. febr. 5. 15:33
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm igy lett terhes. 6 évig szedett már fogamzásgatlót, amikor megfazott...Írtak neki antibiotikumot. Úgy voltak együtt ahogy szoktak, védekezés nélkul.. Aztán terhes lett.. Ő nem tudta hogy az antibiotikum kiüti a fogamzásgatlót.
2020. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Általában pedig benne van a tájékoztatóban, hogy milyen gyógyszerekkel lehet kereszthatás, érdemes tanulmányozni, mikor valaki elkezdi szedni.
2020. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

En ugy tudom hogy a dalacinnal nincs kolcsonhatasban .

Az en tajekoztatomban nincs benne hogy pontosan mikkel van kolcsonhatasban csak az h kerdezzem meg az orvosom ha valamit szedek mellette

Megkerdeztem o is azt mondta hogy nincs ra hatassal.

2020. febr. 6. 22:09
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi ujsag azota?
2020. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem jott meg nekiallok az uj levelnek meg tesztet csinalok

Es remenykedem...

2020. febr. 7. 13:03
 10/20 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, hogy kimaradt a megvonásos vérzés?
2020. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!