Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciszta csak fogamzasgatlo...

A ciszta csak fogamzasgatlo mellett mulik el? Antibiotikum hatasara nem? Tobbi lent! Fontos

Figyelt kérdés
azert kerdem ,mert mondtam a dokinak hogy akarunk babat , es emiatt azt mondta ne vegyem akkor a fogamzasgatlot , de adott antibiotikumot , es azt szeretnem tudni hogy jol dontottem abban hogy nem vettem meg , meg szoltam is neki hogy soha nem hasznaltam ! vagy nem fog elmulni a ciszta?

2016. márc. 26. 15:57
 1/7 anonim válasza:
Nekem 5 éve pont a fogamzásgátlótól volt cisztám, megműtöttek, utána másik fajta fof.gátlót írtak fel, kontrollon még nagyobb ciszta... azóta nem szedek saját döntésből, máshogy kezdtünk védekezni,nincs ciszta. Annak ellenére, hogy az akkori orvosom szerint addig kellett volna szednem, amíg nem akarok babát, mert csak attól múlhat majd el. A mostani orvosom szerint soha nem szabad szednem fog.gátlót, mert cisztás leszek újra.
2016. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ertem , de akkor en miert kaptam az antibiotikumot ? valami gyulladasra kaptam , a ciszta az mar gyulladas? elmulik vele ? regen probalkztunk nem jott osze a baba , lehet azotavan cisztam es en nem tudtam rola , most pedig jovo honaptol megint akarjuk , de eddig nem maradtam terhes !
2016. márc. 26. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumnak semmi köze a cisztához.

Inkább valamilyen hüvelyi fertőzést-gyulladást talált nálad és azért kaptál antibiotikumot. Bár nem ártott volna, ha már arra ösztökél, ha gyereket szeretnétek, akkor hagyd abba a fog. gátlót, akkor a párodnak is írt volna fel kezelést. Ugyanis nagy valószínűséggel a párod is elkapta tőled a fertőzést és hiába vagy kikezelve, ő vissza fog fertőzni téged!

Amúgy igazából a ciszta bármitől elmúlhat, de van olyan is, hogy megmarad és úgy is teherbe lehet esni és végigcsinálni problémamentesen egy terhességet.

Egyik rokonomnak pl. volt cisztája, semmi gondja nem volt a terhessége során.

2016. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem szedek fog.gatlot ...
2016. márc. 27. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen. Igaza van az orvosnak, ha babát szeretnétek, akkor ne szedj fog. gátlót. A ciszta, mint már említettem, nem akadálya a teherbeesésnek és általában nem is okoz gondot, az antibiotikumot meg másra kaptad.
2016. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha valakinek cisztaja van, azt hogyan lehet eszre venni?
2016. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en nem is tudtam rola amig nem vizsgaltak meg ..
2016. márc. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!