Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki csak a nemvart...

Volt aki csak a nemvart napjan kezdett el gorcsolni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt kérdezed, hogy volt-e már valaki, aki akkor kezdett görcsölni, amikor megjött/meg kellene jönni? Imádom ezt a topikot olvasni.
2020. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést :D A terhességem előtt nekem mindig csak aznap görcsölt a hasam.
2020. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoval😊rengeteg olyat olvasni h a nemvart elott(mikor megjonne a mensi), napokkal gorcsolnek ha babo van a dologban. Tenyleg ez a jellemzo? Vagy a nemvart napja. Mert mar annyi olyat olvasok,h egyuttlet utan 3 nappal ereznek valamit,h nem hiszem el😁
2020. febr. 6. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Ez segít? :D
2020. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar nagyon izgulok,baba elvesztese utan vagyok...
2020. febr. 6. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A görcs nem terhesség jele, hanem hogy meg fog jönni.
2020. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor teherbe estem anno,az volt a fura h mar napokkal a nemvart elott gorcsoltem. Nekem a gorcs jelezte a babat,mivel nem szoktam gorcsolni,csak a mensi napjan mikor mar verzek. De mivel nincs 2 egyforma terhesseg,ezert kerdeztem kivancsisagbol.
2020. febr. 6. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!