Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu szerint 18-án...

A ciklus.hu szerint 18-án volt peteérésem. Előtte 2 nappal és aznap együtt voltunk.21-én fehér nagyobb mennyiségű folyásom volt ami vizesnek tünt a végén . Már nem észlelem! Mi ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg akkor volt a péd, nem akkor, amikor a ciklus.hu behúzott. Akkor kellett volna együtt lenni. A ciklus.hu csak egy számítógép, egy program, ami nem a te tested, csak saccol, mikor lehet. Sokszor téved.
2010. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak teljes métékben igaza van. A kb. félidős fehér folyás a pé-t jelöli, a ciklus.hu pedig sokszor nem ad pontos választ, tehát nem lehet 100%-ra hagyatkozni rá.

Ha tutira szeretnél menni, én az ovulációs tesztet javaslom (nekem azonnal bevált). Így napra pontosan tudni fogod, mikor érdemes együtt lenned a pároddal.

2010. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21e után is közvetlen voltunk együtt!Akkor remélem van remény!Köszi a választ!
2010. júl. 27. 09:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajna megjött! Már kezdtem reménykedni.4nap késés után először csak barna, majd egy erős éles szúrás után (következő nap), vér ami sötét, erős és darabos! Na ennyit a babáról.Igaz már van egy 8 és fél éves de azóta sehogy sem jön össze! Talán a köv.hónap!De köszönöm a válaszokat
2010. aug. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!