Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hülye kérdés a mellfájdalo...

Egy hülye kérdés a mellfájdalommal kapcsolatban. : -) Annak a válasza érdekelne aki nem terhes és ciklus első felében van. Nektek is fáj ilyenkor? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

5+2 hetes kismama vagyok. és most egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy eddig is fájt így a mellem, vagy ez már a terhességtől van. (egyéb tünetei nincsenek)


szóval: a mellem alja fáj, ha nyomogatom. (nem túl erősen, de határozottan)

meg a mellbimbóim, ha két ujjammal kicsit megszorítom.


most esküszöm, nem tudom, hogy ez eddig is így volt?


segítetek nekem és megírjátok, hogy ti éreztek ilyenkor fájdalmat, vagy nem?


2010. júl. 23. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem, néha peteérés után szoktam érezni érzékenységet. De neked a terhességtől van.
2010. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál :)


akkor biztos attól. csak még nem tudom felfogni, hogy tényleg terhes vagyok és figyelem a tüneteket. "vajon eddig is ennyit pisiltem? igen, talán." meg ilyenek. egyik tünet sem elég kifejező még.

2010. júl. 23. 09:13
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként azért írtam, hogy ne terhesek írjanak. mert gondolom mindenkinek "máshogy" fáj és abból nem tudnám meg, hogy akkor nekem is attól van-e.
2010. júl. 23. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!én ugyan terhes vagyok ,de arra emlékszem h egyszer nekem is fájt a ciklus első felében.rá egy hónapra lettem terhes.most vagyok 9 hetes
2010. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig mensi előtt kezdett el fájni a mellem kb 1 héttel 10 nappal...

Április óta próbálkozunk és azóta mindig úgy volt,hogy már a mensi után 7-8 nappal elkezdett fájni.Most meg ebben a hónapban az volt,hogy a mellem csak most kezdett el fájni van még 5 napom a nemvártig.

2010. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!