Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jó? A ciklus.hu és a...

Melyik a jó? A ciklus.hu és a fertility.com is máshova húzta be az alaphőmet. Április óta mérem, ekkor kezdtem, tehát nincs előzménye, amiből talán átlagolhatna. Általános kérdés: melyik a pontosabb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudnád csatolni, hogy meg lehessen nézni?
2010. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tapasztalat alapján a Ferty huzigálta be pontosabban a hőmet . Ha nem biztos benne akkor szaggatott vonal.Ha már tutti akkor egyenes vonal. De a ciklus.hu elég furcsa helyekre huzigálta nekem...
2010. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus.hu nem jól húzta be, mert később volt, és talán nem is volt olyan hónap amikor eltalálta volna.
2010. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még csak ismerkedő fázisban vagyok a görbézéssel, nagyon sokat próbálok itt tudakolózni. Eleve magasabb hővel kezdtem a ciklusomat.


Akkor becsatolom mindkettőt.

[link]


[link]

2010. máj. 19. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkét program ugyanarra a napra tette az ovulációdat.

Én is mindkettőt használom, de a Fertility Friend pontosabb, az ovumat követem ovulációs tesztekkel és tényleg pontosan húzza be.

Érdekes még az is, hogy a ciklus.hu magasabbra teszi mindig az alaphőmet, mint a másik program.

2010. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond, hiszen mindkettő ugyanoda húzta be. Május 9-re a 27. ciklusnapra
2010. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az ovummal van a probléma, hanem az alaphőmmel. Azt húzta be máshová a két program.


Az ovumról meg ne is beszéljünk, ilyen későn "ovulálni"..... :(

2010. máj. 19. 10:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Mivel lehetséges, hogy ilyen későn volt az ovum, most ha minden rendben működik a testemben, akkor kb. 12-14nappal később fog megjönni onnan számítva. (ez ugye május 24-re esik)

Ha mégis előbb jönne meg, akkor az sárgatest elégtelenségre utalna? Ha igen, akkor előfordulhat, hogy a jövő hónapban is megtörténik, vagy ez ciklusonként változhat?


Köszönöm a válaszokat és bocsánat a sok kérdésért.

:)

2010. máj. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!