14. DPO-n valaki?

Figyelt kérdés

Elvileg ma kellett volna megjönnie. És néha, mintha úgy is érezném, hogy, na most tuti befutott az, amire nem várok, viszont (hála Istennek) mégsem.

Valaki jár az én cipőmben? Vagy kicsit előbb?

Ki mikor fog tesztelni?

Én, ha minden jól megy, akkor csak kedd reggel. Bárcska ott tartanánk már! :(



2020. febr. 7. 12:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen!

Viszont én is gratulálok,mert hogy ez bizony pozitív! :)

2020. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Minden esetre, holnap reggel csinálok meg egy Clearblue digitális tesztet. (Nem tehetek róla, túlságosn is aximalista vagyok.)

Ha meg van az a teszt is, felrakom.

2020. febr. 10. 15:09
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsináltad, kíváncsian várjuk!
2020. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


Az feltett teszted teljesen pozitív nagyon gratulálok!

:)


Megcsináltad a clearblue tesztet is?

2020. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Naa hol a mai kep a CB digitalisrol? 🙂 Tegnapi egyértelmű pozi, gratula!
2020. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Gratula mindenkineeek! Nekem még van időm a nemvártig, de olyan jó ilyeneket olvasgatni/látni!


N.

2020. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is szeretnék gratulálni! Így van nagyon jó ilyeneket olvasni és látna a pozi teszteket. Én én 17.re nem várom. A hasam fáj és a mellem is le akar szakadni. Nem fűzök nagy reményt ehez a hónaphoz sem... 😞
2020. febr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm szépen a gratulációkat, nagyon jól esik.

Tegnap sajnos nem tudtam CB tesztet venni, de volt itthon egy Predictor Earlym és meg csináltam tegnap harmadik pisiből:


[link]



Aztán este vettem egy CB-t és ma reggel első vizeletből megcsináltam. A teszt szerint 1-2 hete történt a fogantatás vagyis 3-4 hetes VÁRANDÓS vagyok!!! 😍😍 Csak úgy repkednek a boldogságtól!


[link]


Kedves N, én tudom saját magamról hogy nagyon nehéz a várakozás, mire kiderül bármi is, kívánom a legjobbakat! És ha tudsz valamit, akkor várom a fejleményeket! Megy a drukk!


Kedves utolsó kérdező! Nekem is fájt a hasam és most is, ez kicsit aggaszt, de fel a fejjel. A 17.-e már itt van. Drukkolok és te is írd meg, hogy mi a helyzet. :)

2020. febr. 12. 06:51
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Hat nagyon szépen köszönöm! Feltétlen írni fogok😊 boldogságban teljes babavárást kívánok és nagyon jó egészséget 😊 azt meg megkerdezhetnem hogy mióta probalkoztatok?
2020. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

A védekezést hivatalosan november 25-én hagytuk abba, viszont az orvosom megkért, hogy a biztonság kedvéért várjam meg a decemberi menstruációm. Így december 10.-én az befutott és miután eltelt öt nap, elkezdtem figyelni az ovum, sajnos januárban nem jött össze, de hál Istennek ebbe a hónapba igen. :DDD Tehát, ha jól számolok, akkor a 2.-dik ciklusos próbálkozásunknál sikerrel jártunk! :DDD

Na, és ti?

2020. febr. 12. 07:25
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!