14. DPO-n valaki?

Figyelt kérdés

Elvileg ma kellett volna megjönnie. És néha, mintha úgy is érezném, hogy, na most tuti befutott az, amire nem várok, viszont (hála Istennek) mégsem.

Valaki jár az én cipőmben? Vagy kicsit előbb?

Ki mikor fog tesztelni?

Én, ha minden jól megy, akkor csak kedd reggel. Bárcska ott tartanánk már! :(



2020. febr. 7. 12:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Mégegyszer gratulálok!

Tényleg nagyon jó ilyen teszteket látni és 'sikertörténeteket olvasni :)

Mi a párommal januárban kezdtünk próbálkozni,nem fűztem hozzá sok reményt,mert én 36 ő pedig 46 éves. És persze elolvastam minden rosszat a neten,szóval kicsit az esélytelenek nyugalmával indultam neki :)

De elsőre összejött,és ennek nagyon örülök :)

Most 4 nappal a nemvárt elmaradása után a mindjárt megjön érzésem elmúlt,csak a mellem fáj de az nagyon. Jövő hét kedden megyek dokihoz,addig is sok vitamin és változatos étrend :)

2020. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Az szuper! 😊 Mi az 5.probalkozos hónapban járunk. Dec. 3.tol szedtem a méhpempőt, de az már abbahagytam. Most az e vitaminnal próbálkozunk. Bízom benne. Van egy 8 éves kislányom de már nem emlékszem hogy volt e akkor hasi fájdalom vagy mell feszules
2020. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nekem nagy tapasztalatom nincs,de úgy gondolom hogy a mindenféle praktikák nélkül is a természet teszi a dolgát :)

Szóval ne add fel;főleg mert már van egy 8 éves kislányod,tehát ha egyszer összejött,biztosan másodszorra sem lesz probléma ;)

Szurkolok hogy hamarosan te is pozitív teszttel jelentkezz :)

2020. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

Köszi hogy feltetted a többi teszt képet is. Tényleg nagyon jó ilyeneket látni és olvasni :)

Nekem meg 22 ig jó lenne várni de a tesztek szerint 16 dikan volt csak ovu szóval lehet nekem is kene várni a 14. DPO ig. :) nem egyszerű a várakozás az biztos.


Szurkolok mindenkinek aki még várakozik! És mégegyszer nagyon gratulálok kedves kérdező! Sok boldog baba várást nektek! :)

2020. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gratulálok! Hanyadik próbálkozós hónap volt ez?
2020. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező, a nem várt napján neked milyen tüneteid voltak?


Gratulálok a babához!!! ;)

2020. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :D

8-as, tiszta szívből gratulálok, én is kedden megyek az orvosomhoz, és egy kicsit izgulok, mert tipikus terhességi tünetem nincs, bár sokszor olvastam, hogy van akit teljesen elkerül.


24-es válaszoló, azt tanácsolom, hogy várd meg 14dpot vagy inkább utána még 1-2 napot, mert nekem a nem várt napján full negatív volt a teszt. Szurkolok, és írd meg mi a helyzet.


25-ös válaszoló, szerencsének mondhatjuk magunkat, mert ez volt a második próbálkozásunk és összejött. És mi tényleg kicsit görcsösösen akartuk :D


26-os válaszoló, semmelyen. Most sincs igazán tünetem. Nem jött meg 7.-én, momdom tesztelek egy délutáni vizeletből, teljesen negatív, rá két napra, pedig halvány 25-ös teszt. De az össze tesztet feltettem, hiszen biztos vagyok benne, hogy van akinek, ez talán egy kicsit segít.


Kedden mint már említettem megyek dokihpz, én majd leírom, hogy mi a helyzet.

:D

Addig is mindenkinek drukkolok, és ti is nekem/nekünk.

2020. febr. 13. 06:49
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Köszönöm szépen! :)

Kicsit irigyellek hogy nincsenek tüneteid,mert nekem kb a beágyazódástól vannak...de szívesen 'viselem' őket,mert azt hiszem ez a legkevesebb azér a kis életkéért ami bennem növekszik és amiért nagyon hálás vagyok!

Várom majd a fejleményeket :)

2020. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

Nem tudom, inkább lennék én is rosszul. Mert nekem csak a tesztek vannak bizonyítékként. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen túl aggódós, nem tudom.

Mindenképpen, írni fogok, és te is írj! :D

2020. febr. 13. 13:41
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Örülök nektek! Bár már én is ezt irhatnam. Ma volt a lányom farsangi bálja és volt egy pár kismama. Erre megszolal Zoé : anya nekem mikor lesz már kistesom? Legalább kétnaponta megkerdezi😊 ha egyszer eljon a nap hogy mondhatom neki, tuti videóra veszem😁
2020. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!